Європейська корпорація планує профінансувати екопроекти “Компанії Ензим”

Фахівці з енергоефективності CES clean energy solutions та компанії iC сonsulenten провели аудит енергоощадних технологій підприємства “Компанія Ензим”. Протягом двох тижнів експерти розроблятимуть інвестиційний план, який допоможе компанії повністю відмовитися від природного газу.

Представники компанії CES clean energy solutions вдруге відвідують підприємство у межах співпраці “Компанії Ензим” з екологічною корпорацією NEFCO. Експерти розроблять план з впровадження на підприємстві енергоефективних заходів. Програму реалізують в рамках проекту енергоефективності підприємств Львова.

“Ми отримали перелік проектів, які “Компанія Ензим” хоче реалізувати, і маємо нагоду допомогти впровадити ці проекти, — пояснив Майкл Райдлінгер, керівник групи експертів CES clean energy solutions. — Наша мета — розробка інвестиційного плану та його впровадження на підприємстві”.

За підсумками енергоаудиту компанія отримає портфель інвестиційних проектів, які допоможуть зекономити енергоспоживання та покращити ефективність очистки стоків.

“Результатом реалізації проектів з енергозбереження стане покращення якості виробництва біогазу в результаті очищення стічних вод підприємства. А отже — енергетична незалежність “Компанії Ензим” від природного газу для виробничих потреб. Наступним кроком буде покращення енергоефективності та зменшення потреб у використанні енергії, що призведе до більш сталого розвитку компанії та зменшення навантаження на навколишнє середовище”, — розповів Павло Новак, експерт з енергоефективності, представник компанії iC consulenten.

Інвестиційний проект планує профінансувати екологічна корпорація NEFCO.

“В межах співпраці з NEFCO ми отримаємо значний досвід у плані реалізації системи енергоменеджменту. Наші спеціалісти проходять постійне навчання і тренінги, беруть участь у конференціях, заходах, пов`язаних з енергоменеджментом і технологіями очистки стічних вод”, — зазначив Олег Сова, технічний директор «Компанії Ензим».

Нагадаємо, на території підприємства “Компанія Ензим” працює масштабний комплекс очисних споруд. В результаті очищення стоків виробляється біогаз, який підприємство використовує для своєї діяльності, заміщаючи ним споживання природного газу на 70%. Компанія також планує отримати додаткову генерацію біогазу для виробництва з нього електроенергії. Власні очисні споруди “Компанія Ензим” запустила ще у 2004 році.

Довідка

NEFCO — Північна екологічна фінансова корпорація, яка надає кредити та співпрацює з компаніями і підприємствами різних форм власності, що інвестують в покращення стану навколишнього середовища.

Share Button