Як «Компанія Ензим» реалізує соціальні проекти та ініціативи

«Компанія Ензим» завжди ініціює і підтримує проекти та заходи, що є важливими для львів’ян і гостей нашого міста. Впродовж багатьох років роботи нашого підприємства нам вдалося чимало. Приємно бачити, як Львів стає комфортнішим для життя та роботи.

Один з останніх наших соціальних проектів – це спорудження спортивного майданчика для сиротинця, який ми фінансуємо на прохання Церкви Покрови Богородиці, що на вулиці Личаківській.  Вже цієї весни будуть завершені роботи і дітки зможуть займатися спортом на ньому, а також з користю проводити дозвілля.

Вартість цього проекту – близько 350 тисяч гривень. Для покриття майданчика використаємо сертифіковану мультифункціональну траву, яку створюють у Нідерландах. Таке покриття не лише максимально зручне для дітей, а й здатне витримувати різні температурні режими, підвищену вологість і, гарантовано, прослужить упродовж багатьох років.

«Компанія Ензим» сприяє розвитку і культурного життя міста – традиційно ми партнери і співорганізатори Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси. Це унікальна подія для міста, що цього року зібрала близько 30-ти молодих скрипалів з 20-ти країн світу.

Окрім того, «Компанія Ензим» є постійним меценатом Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». Ми підтримуємо ініціативи музею, а також усі масштабні свята, що тут відбуваються.

 «Наша співпраця з Шевченківським гаєм вже досить давня. Один з прикладів наших спільних проектів – це створення унікального для України автентичного майданчику, що виконаний у стилі яворівських забавок. Це місце, якого «Шевченківському гаю» дуже бракувало. Тут діти можуть розважитися і весело провести час. І цю співпрацю плануємо продовжувати і надалі»,  – зазначила Олена Вовк, генеральний директор «Компанії Ензим».

Також «Компанія Ензим» є генеральним партнером чималої кількості свят, що проводять у «Шевченківському гаю», зокрема «Свята хліба», «Великодня в Гаю», «Різдва в Гаю». Всі вони стали улюбленими і для львів’ян, і для гостей міста.

Наступний проект, до якого ми зовсім скоро долучимося, – це облаштування простору «Шевченківського гаю» і створення відпочинкових зон для гостей музею.

 

Share Button