Український виробник дріжджів налагоджує експорт на ринок Індії

Упродовж тижня фахівці «Компанії Ензим» презентували власну продукцію – активні кормові дріжджі – на ринку Індії. У складі Української торгової місії, експерти підприємства відвідали міста Делі та Мумбаї, де зустрілися з потенційними партнерами та обговорили можливості й перспективи для розширення експортної діяльності.

Окрім програми Української місії, експерти «Компанії Ензим» додатково відвідали м. Бангалорі, де зустрілись із фахівцями компаній-партнерів – потужними виробниками кормів для тварин і керівниками найбільших компаній галузі – та представниками 4 штатів Індії: Карнатака, Тамілнад, Мадх’я-Прадеш та Керала. Як пояснив комерційний директор «Компанії Ензим» Сергій Лавров, постачання продукції підприємства для виготовлення кормів у ці регіони планують найбільшим, бо саме там зосереджено виробництво молока, птиці та яєць.

«Виробники кормів для тварин споживають величезну кількість соняшникового шроту, фуражної пшениці, кукурудзи та висівок. Є також велика кількість іншої української продукції з більшим ступенем переробки, яка цікавить наших індійських партнерів», – зазначив Сергій Лавров.

На зустрічі були присутні й українські урядовці. Як підкреслив комерційний директор компанії, це – свідчення державної підтримки експорту в Індію, що забезпечить можливість прямого спілкування з великим бізнесом Південної Індії. Сергій Лавров також додав, що такі поїздки є корисними не лише з точки зору компанії-експортера, а й із точки зору просування українського експорту в цілому.

Додамо, що Українська місія до Індії тривала з 9 до 16 вересня. Її метою було дати можливість українським експортерам зорієнтуватися в особливостях індійського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, а також стати практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських експортерів до місцевого ринку.

Share Button