У Львові стартує фестиваль класичної музики LvivMozArt

Сьогодні, 18 серпня, розпочинається наймузичніша подія серпня LvivMozArt. Міжнародний фестиваль триватиме 8 днів та поєднає у собі класику й абсолютно нові формати її виконання. Попереду – безліч незвичних інсталяцій та перформансів, грандіозні опери та симфонічні й камерні концерти, візуальне мистецтво та виступи зірок світової сцени. «Компанія Ензим» – срібний партнер заходу.

Подія світового масштабу LvivMozArt – це мистецький проект, який об’єднуватиме найкращих музикантів України та світу. Срібним партнером міжнародного фестивалю класичної музики є «Компанія Ензим». Наше підприємство підтримує LvivMozArt, адже ми дуже схожі: беручи витоки в давнині, віднаходимо себе в сучасності та натхненно прямуємо в майбутнє. Як зазначає гендиректор компанії, долучаючись до формування нової музичної історії, ми разом підтримуємо репутацію рідного Львова як культурної столиці України.

«Ми – львівське підприємство, створене більше ста років тому, і нам дуже важливо підтримати розвиток міста. Адже це не просто капіталовкладення, а інвестиції у наше з вами майбутнє! Фестиваль LvivMozArt концептуально нам дуже близький, адже «Компанія Ензим» бере свої витоки в австрійські часи, наприкінці ХІХ століття, і відродилася уже в новітній історії. А завдяки цьому фестивалю ми віднаходимо для себе Ксавера Моцарта, віднаходимо Львів для Європи, а класична музика, що дуже важливо, знаходить інтерес у молоді. Ми певні, цей фестиваль відкриє нову сторінку львівської історії», – каже генеральний директор «Компанії Ензим» Олена Вовк.

Захід присвячений молодшому сину композитора Моцарта – Францу-Ксаверу. Як розповідає ідейна натхненниця та засновниця фестивалю диригент Оксана Линів, він присвятив Львову 30 років життя та приніс сюди нову музичну традицію, однак був несправедливо забутий. Тож мета заходу – сформувати сучасну музичну історію, за допомогою відродження глибокої спадщини, а також усвідомити глибину міжнародних зв’язків львів’ян.

«Компанія Ензим» вестиме відеощоденник фестивалю LvivMozArt. Переглянути відеоролики можна буде щодня на нашій сторінці  у Facebook.

Share Button