Технології для довкілля. Польські фахівці завершують монтаж додаткової анаеробної ємкості очисних споруд «Компанії Ензим»

На території ПрАТ «Компанія Ензим» польські фахівці під керівництвом Філека Збігнєва, підрядника компанії GLS Tanks (Австрія), монтують 24-метрову анаеробну ємкість для очищення стоків. Усі листи, з яких складається ємкість, можна помістити у велику вантажівку та зібрати як конструктор «Лего».   

Кілька днів працівники змушені були перечікувати дощі – адже навіть найменші краплі можуть зашкодити герметичності конструкції. Під час експлуатації в анаеробну ємкість потраплятимуть виробничі стоки, де в ході їх поглибленого очищення вироблятиметься біогаз.

«Моя команда виконує роботи з монтажу анаеробного збірника. Зараз ми на завершальному етапі. Сьогодні монтуємо дно, а наступного тижня вже будуть монтуватися сепаратори, – розповідає Філек Збігнєв – У середньому, на монтаж такої ємкості потрібно близько чотирьох тижнів. У нас були затримки через дощову погоду – в таких випадках ми не можемо проводити роботу з герметизації», – пояснив підрядник.

Біологічні методи очищення стоків – новітня технологія, яку успішно використовують закордонні підприємства. Тому завершивши роботи на львівському дріжджовому заводі, монтувальники візьмуться за такі ж об’єкти у Франції.

«Ми маємо багаторічний досвід роботи. Це країни Південної Америки, Європа, Азія. Серед останніх – Сінгапур,  Бразилія. Після «Ензиму» наше наступне завдання чекає на нас у Франції», – ділиться планами Філек Збігнєв.

Share Button