«Сучасний бізнес дуже потребує свіжих ідей та енергії молоді», – Розалія Бурко

Одним з найболючіших питань сьогодення є створення робочих місць та працевлаштування молоді. Адже за даними експертів, в Україні та й Європі загалом найвищий рівень безробіття нині спостерігається в категорії  до 25-ти років.

Одним із таких підприємств, де створюються всі умови для активного залучення молодих спеціалістів, є «Компанія Ензим». Інвестиції в молодих, перспективних працівників, реалізація та підтримка проектів, що спрямовані на розвиток майбутнього покоління – важливий пріоритет компанії.  На сьогодні на підприємстві працює  8% молоді до 25 років, це наш внутрішній кадровий резерв, який ми інтенсивно готуємо і плануємо збільшувати.  

Компанія Ензим

«Сучасний бізнес дуже потребує свіжих ідей та енергії молоді. Надважливе завдання для нас – надати можливість студентам і молоді здобути практичний досвід та, водночас, власним прикладом зацікавити їх реалізовувати його саме в Україні для створення конкурентних національних продуктів», – наголошує Розалія Бурко, директор з кадрових питань, член Ради директорів ПрАТ «Компанія Ензим».

Впродовж багатьох років підприємство активно співпрацює з Національним університетом «Львівська Політехніка», Національним університетом харчових технологій та іншими навчальними закладами, що готують фахівців з харчових технологій, маркетингу та економіки. Цей чудовий тандем освітніх закладів і бізнесу дає  можливість досягнути найкращих результатів.

« Ми відкриті для світу. Екскурсії по підприємству для дітей та молоді, знайомство з його історією, успіхами та досягненнями – це наше щодення. Особливо важлива для нас категорія – це студенти, яких ми  знайомимо із сучасним виробництвом «Компанії Ензим». Лише за останнє півріччя з підприємством мали змогу ознайомитись та отримати практичні навики роботи більше 60 студентам та молодим спеціалістам. Шістьом з них ми готові надати перше робоче місце», –  розповідає Розалія Бурко.

Також нагадаємо, що у травні цього року «Компанія Ензим» підписала Український пакт заради молоді 2020. Така ініціатива дасть можливість молодим людям перейняти досвід компанії та отримати своє перше робоче місце в ній. Український пакт заради молоді 2020 – це продовженням загальноєвропейської ініціативи з подолання безробіття серед молоді.

Share Button