Tel: +38 (032) 298 98 32
Email: enzym.press@gmail.com
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЕКОЛОГІЯМультимедійний прес-реліз

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

По-справжньому успішне підприємство те, яке впевнене у своєму майбутньому. А майбутнє можливе лише за умови постійного розвитку міста і його мешканців. Саме тому «Компанія Ензим» активно долучається до культурного та соціального життя Львова.

Читайте далі

ЕКОЛОГІЯ

Ще 2002 року «Компанія Ензим» вирішила інвестували в екологічні проекти. Першими кроками розвитку підприємства в екологічному напрямі стали локальні очисні споруди. У 2002 році компанія розпочала проект, а в 2004-му збудувала першу частину очисних споруд, які підприємство експлуатує й донині. Так було закладено фундамент масштабного екологічного проекту «Компанії Ензим».

Читайте далі

Мультимедійний прес-реліз

Завжди на крок попереду

Читайте далі

Соціальна відповідальність

По-справжньому успішне підприємство те, яке впевнене у своєму майбутньому. А майбутнє можливе лише за умови постійного розвитку міста і його мешканців. Саме тому «Компанія Ензим» активно долучається до культурного та соціального життя Львова. Ми підтримуємо свята і фестивалі в Музеї народної архітектури і побуту у Львові, а також допомагаємо створювати комфортні умови дозвілля для містян. Серед таких ініціатив – спорудження спортивного майданчика для Храму Покрови Пресвятої Богородиці, дитячий майданчик у стилі яворівської «забавки» в Музеї народної архітектури та побуту. Також компанія – постійний партнер міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси та срібний партнер фестивалю класичної музики LvivMozArt. Це – наша можливість популяризувати українські традиції та розвивати культуру Львова. А такі інвестиції у майбутнє міста надихають рухатися вперед.

У своїй щоденній роботі ми керуємося кількома важливими принципами:
Найвища якість продуктів та послуг. Щороку близько 2,5 мільйона тонн хліба випікається на львівських дріжджах, який щодня купує 25 мільйонів людей. Це досягнення і велика відповідальність. «Львівські дріжджі», які виготовляє «Компанія Ензим», – єдині дріжджі в Україні, які отримали відзнаку «Добрий знак». Також підприємство першим серед виробників дріжджів отримало міжнародні сертифікати якості ISO22000 та FSSC 22000 (Food Safety System Certification).

Гарантії впевненості та соціального захисту колективу. Ми гарантуємо кожному працівнику гідну офіційну зарплатню, хороші умови праці та можливості самореалізації і розвитку. Завдяки цьому робота у нашій компанії для багатьох стає соціальним ліфтом.

Турбота про довкілля. «Компанія Ензим» дотримуємося сучасних підходів до збереження екології, ресурсо- та енергозберігання у виробництві. На підприємстві працює унікальна у Західній Україні система очистки стічних вод.

Позитивний імідж України за кордоном. «Компанія Ензим» експортує свою продукцію у 14 країн Європи. Якісна продукція гідно представляє Україну європейцям.

Співпраця з міською владою Львова для вирішення нагальних проблем громади. «Компанія Ензим» долучається до різноманітних проектів. До прикладу, в 2015 році підприємство інвестувало 6 мільйонів гривень у модернізацію міських очисних споруд. Також «Компанія Ензим» планує долучитися до відновлення та підтримки унікальних пам’яток української архітектури та побуту.

Розвиваємо Львів разом!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *