«Сьогоднішній форум – яскравий приклад, у який спосіб можуть реалізовуватися і розвиватися проекти, які враховують екологічну складову», – заступник міністра екології України про ЕКО-Форум у Львові

У Львові триває ІІ Міжнародний ЕКО-Форум «Вода і Енергія», під час якого експерти обговорюють вирішення екологічних проблем і впровадження альтернативних джерел енергії. За переконанням учасників, такий Форум – яскравий приклад того, у який спосіб мають і можуть реалізовуватися проекти, що сприятимуть вирішенню серйозних екологічних проблем у Львові і Україні загалом за прикладом кращих світових практик.

dsc8301-8b9a5aacc32f0c8f3e43ec5af0d3c4d2-1Зокрема, як розповів заступник міністра екології України Микола Кузьо, сьогоднішній форум – яскравий приклад, у який спосіб можуть реалізовуватися і розвиватися проекти, які враховують екологічну складову, складову охорони довкілля. «Це є майбутнє, це те, яким способом працює Західний світ, це те, куди саме має рухатися і Україна. Ми раді, що сьогодні у Львові є можливість продемонструвати це на практичних прикладах. Сподіваємось, що сьогоднішній форум стане початком потужнішої співпраці з польськими колегами і ми знайдемо ті інструменти і форми співпраці, які принесуть спільну користь обом країнам, і що Львів зможе стати тим початковим майданчиком, де певні практичні проекти ми зможемо спільно реалізувати», – зазначив він.

ЕКО-Форум відбувається за організаційної підтримки Львівської міської ради, ЛМКП «Львівводоканал», Посольства Данії в Україні та Асоціації підприємств житлово-комунального господарства «Укрводоканалекологія». Партнерами форуму є компанії Ekolog, Suez, Riko, Inwatech, Ostara, Євротрубпласт, Ензим, Барком, HD Partners.

Детальніше про це на сайті ЛМР

Share Button