Tel: +38 (032) 298 98 32
Email: enzym.press@gmail.com
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЕКОЛОГІЯМультимедійний прес-реліз

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

По-справжньому успішне підприємство те, яке впевнене у своєму майбутньому. А майбутнє можливе лише за умови постійного розвитку міста і його мешканців. Саме тому «Компанія Ензим» активно долучається до культурного та соціального життя Львова.

Читайте далі

ЕКОЛОГІЯ

Ще 2002 року «Компанія Ензим» вирішила інвестували в екологічні проекти. Першими кроками розвитку підприємства в екологічному напрямі стали локальні очисні споруди. У 2002 році компанія розпочала проект, а в 2004-му збудувала першу частину очисних споруд, які підприємство експлуатує й донині. Так було закладено фундамент масштабного екологічного проекту «Компанії Ензим».

Читайте далі

Мультимедійний прес-реліз

Завжди на крок попереду

Читайте далі

Про компанію

«Компанія Ензим» – львівське підприємство та один з найбільших в Україні виробників дріжджів під торговою маркою «Львівські дріжджі».

Філософія нашої компанії – завжди на крок попереду, тому ми відкриті до інновацій, які активно впроваджуємо на виробництві. «Львівські дріжджі», які виготовляє «Компанія Ензим», – єдині дріжджі в Україні, що отримали національну відзнаку «Добрий знак». Також підприємство першим серед виробників дріжджів успішно пройшло міжнародну сертифікацію якості ISO22000 та FSSC 22000 (Food Safety System Certification).

«Компанія Ензим» – це 350 професіоналів своєї справи, і це найголовніше наше досягнення. Також пишаємося тим, що дріжджі, які виготовляє наше підприємство, постачаємо у 14 країн Європи, а хліб, випечений на львівських дріжджах, щодня купують 25 000 000 людей.

Сьогодні компанія працює в кількох напрямках:

  • дріжджі: виробництво продукції під ТМ «Львівські дріжджі»®. Це основний бізнес компанії;
  • додатки: виробництво додатків та сумішей для хлібопечення під ТМ «ВІТАПАН»®;
  • годівля та здоров`я тварин: виробництво дріжджів активних кормових;
  • біотехнології: виробництво біопродуктів;

а також з проектами:

  • консалтинг: надання консалтингових послуг хлібопеченню;
  • екологія: екологічний проект із збереження навколишнього середовища.

Нам не байдуже довкілля та розвиток рідного міста, тому ми долучаємося до соціальних та культурних ініціатив і працюємо над тим, щоб Львів став ще затишнішим та комфортнішим. Ми переконалися, що йдемо у правильному напрямку: компанія отримала дві відзнаки в конкурсі «Обличчя міста» у номінаціях «Зелене місто: Львів екологічний» та «Львів соціально відповідальний».

Професійність, безпечність продукту, гарантована якість та максимальне задоволення потреб споживача – наші головні пріоритети.

Share Button