Працівників «Компанії Ензим» відзначили дипломами від Міністерства агрополітики і Львівської ОДА

З нагоди Дня працівників харчової промисловості фахівців «Компанії Ензим» відзначили дипломами та грамотами від Міністерства аграрної політики та Львівської облдержадміністрації.

Успіхи компанії — це передусім успіхи її колективу, і тому нагородження працівників підприємства вже стало традицією.

«Завжди складно обирати кращих, бо кожен вкладає частину своїх знань, свого досвіду у спільну справу», — зазначає Любов Стець, директор з управління персоналом «Компанії Ензим».

Відзнаку отримав Володимир Єрохін — головний технолог компанії, Микола Музичка — майстер дільниці, Христина Назар фахівець-аналітик і Сергій Басараб — майстер дільниці з очищення стічних вод.

«Це професійні люди, які примножують успіх компанії своєю щоденною працею, своїм натхненням та ініціативністю», — розповідає Любов Стець.

В нашій країні хліб — це символ достатку, а наші дріжджі є основою хліба, каже Микола Музичка: «Ми пишаємося тим, що на наших дріжджах випікається кожна друга хлібина в Україні. Це підтверджує якість нашого продукту».

Фахівець-аналітик Христина Назар працює в «Компанії Ензим» лише два роки: «Я працюю в галузі виготовлення нових продуктів. Приємно, що мене відзначили, це мотивує і надає наснаги для подальшої роботи. Це честь бути однією з тих, хто створює продукт, що є у кожній хаті — а це хліб».

Такі відзнаки — це підтвердження відповідальності компанії перед містом і його громадою, переконаний Сергій Басараб, майстер дільниці з очищення стічних вод, який працює в «Компанії Ензим» більше 10-ти років.

«Цю нагороду можна вважати показником успішності як загалом компанії, так і показником професіоналізму окремих її працівників», — зазначає Сергій Басараб.

Визнання успіху кожної людини – це надзвичайно важливо. І не тільки принагідно, до певного свята — ми маємо відзначати успіхи, бо це окрилює, це додає впевненості, наснаги і відчуття причетності до успіху компанії, підкреслює директор з управління персоналом Любов Стець.

Share Button