ПрАТ «Ензим» вкладе понад EUR10 млн для виходу на ринки біотехнологій і біопродуктів

Підприємство “Ензим” (Львів), яке виробляє дріжджі, добавки і суміші для хлібопечення, має намір інвестувати понад EUR10 млн для реалізації стратегічної мети – стати міжнародною біотехнологічною компанією, заявила власник і генеральний директор ПрАТ Олена Вовк.

“Ми плануємо виходити на ринки біотехнологій і біопродуктів, що вимагає збільшення виробничих потужностей”, – сказала вона в інтерв’ю тижневику “Бізнес”.

За її словами, спочатку таке розширення відбуватиметься на базі львівського майданчика.

“Однак ми також розглядаємо можливість придбання зовнішніх виробничих ділянок: можливо, в Україні, а можливо, і за кордоном. Це наступний етап нашого розвитку”, – додала О.Вовк.

Вона зазначила, що в рамках поставленої мети “Ензим” має намір займатися виробництвом натуральних інгредієнтів спочатку для харчової галузі, а згодом – і для інших галузей.

“Основна компетенція “Ензиму”- це ферментаційні процеси і дріжджова клітина. На її основі можна виробляти нові біоінгредіенти, які замінять шкідливі хімічні добавки – поліпшувачі та підсилювачі смаку, консерванти або інші речовини, від яких цивілізований світ відмовляється”, – пояснила гендиректор підприємства.

Детальніше про це на сайті Іnterfax-Україна.

Share Button