Популярний у Чехії снек випікають на львівських дріжджах!

Ви знали, що у багатьох європейських країнах випікають хліб та іншу здобу власне на львівських дріжджах? Так-так, у Львові виготовляють дріжджі, які потім експортують у 14 країн Європи. «Подорож» дріжджів «Компанії Ензим» розпочинаємо з Чехії.  Сьогодні розповімо вам про відомий чеський снек – «Градецькі палички».

Щомісяця у Чехії виготовляють 50 тисяч упаковок цього перекуску або іншими словами – 50 тонн. «Градецькі палички» не містять замислуватих інгредієнтів. Але одним із основних складників снеку є дріжджі львівського виробництва.

Для виготовлення цього перекусу у місилку, окрім борошна та маргарину, додають пресовані дріжджі «Екстра» львівської «Компанії Ензим». Ці дріжджі тамтешні пекарі порівнюють з спортивними автомобілями еліт-класу.

«Українські дріжджі – це як Ferrari, вони дуже якісні. Про це всі говорять, навіть французи. Ми вже спробували декілька марок дріжджів різних виробників, і все одно повертаємося до українських. Вони стійкі і мають властивості, які нас задовольняють, тому тісто легко підходить у печі», – розповідають технологи чеського підприємства.

До слова, ці палички посипають тмином та сіллю і мають вони досить тривалий термін зберігання. Щороку виготовляють 600 000 упаковок таких снеків. І окрім Чехії, їх експортують також до Словаччини.

Більше про цей снек у телепрограмі J?dlo.

Share Button