«Обличчя міста»: яка компанія перемогла у номінації «Львів екологічний»

Під час щорічного Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста 2016» було обрано низку переможців в різних номінаціях. Перемогу у номінаціях здобуло 14 компаній, а володарями бронзової статуетки стали одразу дві компанії.

У номінації «Зелене місто: Львів екологічний» перемогу здобула відома не тільки у Львові компанія «Ензим». Впродовж останніх 10 років «Компанія Ензим» вклала багато зусиль та інвестицій в екологічні проекти Львівщини. Зокрема, на їхньому підприємстві працює єдиний у Львові та області сучасний комплекс очисних споруд. Це комплекс, який застосовує біологічні методи очистки стічних вод відповідно до світових технологій. На комплексі відбувається поглиблене очищення стоків, а також зменшено навантаження на міські очисні системи. Тут постійно впроваджують енергоощадні технології та дотримуються принципів збереження навколишнього середовища.

За словами Дмитро Афтанаса, президента Львівської торгово-промислової палати (організатори конкурсу), серед основних критеріїв відбору переможців було відкриття нових послуг, товарів, пропозиції по тому, як місто стає привабливішим. «В останні роки ми включили ще одну важливу складову – соціальну. Тобто соціально відповідальний бізнес для нас був у пріоритеті. До прикладу, мільйонні інвестиції компанії «Ензим» покращили Львів з точки зору екології», – розповідає Дмитро Афтанас.

Детальніше про це на сайті Твоє Місто.

Share Button