«Невдовзі «Компанія Ензим» забезпечуватиме себе біогазом на 100%», – заявили наші фахівці на Waste Water Management

На міжнародній виставці Waste Water Management 2018 спеціалісти «Компанії Ензим» поділилися досвідом і розповіли про практику отримання власного біогазу в результаті очищення стічних вод підприємства. Такі енергоощадні технології дозволять нашій компанії вже невдовзі повністю відмовитися від використання природного газу для потреб виробництва.


Нагадаємо, на підприємстві діє інноваційний комплекс очисних споруд, який застосовує біологічні методи очистки стічних вод відповідно до світових технологій.

«Цього року компанія розпочала 3-й етап модернізації очисних споруд. Ми оновимо аеробний реактор, реконструюємо його в МBR-реактор. Це дозволить ще більше покращити якість очищення стоків, а відтак збільшить вихід біогазу для власного використання. І завдяки модернізації комплексу очисних споруд, ми плануємо орієнтовно восени замістити 100% енергоносіїв біогазом», – зазначив Юрій Тумашевич, інженер з охорони навколишнього середовища «Компанії Ензим».

Компанія вже не вперше виступає експертом у поводженні зі стічними водами та презентує власний екологічний проект на профільних міжнародних заходах.

«Під час старту нашого масштабного екологічного проекту ми були єдиними та унікальними у Західній Україні. Тепер ринок альтернативної енергетики в Україні розвивається і ми цьому дуже раді», – зазначає Юрій Тумашевич.

До слова, у виставці «Waste Water Management 2018» взяли участь українські та іноземні постачальники обладнання та комплексних рішень для поводження зі стічними водами, водоканали, фінансові інститути, промислові підприємства, будівельні та інжинірингові компанії. Основними темами конференції були: водовідведення та каналізація, очищення стічних вод, поводження з осадом та біогазова енергетика, інформаційні технології, моніторинг та диспетчеризація.

Share Button