Наступного тижня у Львові відбудеться ЕКО-Форум

7 жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться ІІ Міжнародний ЕКО-Форум «Вода і Енергія», повідомляють організатори.

Ключовими темами на ЕКО-Форумі стануть впровадження новітніх технологій очищення комунальних стічних вод та утилізації їх осадів, використання осадів як вторинної сировини, створення умов для реалізації екологічно сприятливих стратегічних рішень.

Метою організованого заходу є заснування платформи для обговорення та впровадження в Україні провідних європейських екологічних технологій і досвіду виробництва енергії з відновних джерел.

В ЕКО-Форумі візьмуть участь українські урядовці, представники муніципальних органів, іноземні інвестори, міжнародні та українські експерти в галузі водопостачання та каналізації, представники підприємств харчової промисловості, постачальники інноваційних екологічних технологій, вчені і громадські організації.

ЕКО-Форум відбуватиметься за організаційної підтримки Львівської міської ради, ЛМКП «Львівводоканал», Посольства Данії в Україні та Асоціації підприємств житлово-комунального господарства «Укрводоканалекологія». Партнерами форуму стали компанії Ekolog, Suez, Riko, Inwatech, Ostara, Євротрубпласт, Ензим, Барком, HD Partners.

Детальніше про це на сайті Дивись.Info.

Share Button