На «Святі хліба» дітям влаштують кулінарний майстер-клас

Цієї неділі, 10 вересня, у Музеї народної архітектури і побуту у Львові пройде щорічне «Свято хліба». На львів’ян та гостей міста очікує насичена програма: дегустації, кулінарний майстер-клас для дітей «Весела пекарня», розіграш хлібопічок серед найкращих господинь та багато цікавого. Також на святі працюватиме спеціально облаштована фотозона. «Компанія Ензим» (ТМ «Львівські дріжджі») – генеральний партнер заходу.

«Це свято вже давно стало традиційним не лише для міста, а й для нас. Адже саме з продукції нашої компанії розпочинається випікання хліба. Цьогоріч ми вдруге проводимо для діток «Веселу пекарню», де навчатимемо їх власноруч замішувати тісто та випікати різноманітні смаколики, – розповідає генеральний директор «Компанії Ензим» Олена Вовк. – «Свято хліба» – це чудова подія для усієї родини, яка відроджує давні українські традиції. Для нас важливо, щоб ставлення до хліба з кожним наступним поколінням не втрачало свого первісного значення. Адже без традицій неможливий і розвиток рідного Львова».

Окрім цього, «Компанія Ензим» вперше організує на заході святкову фотозону, де кожен охочий зможе безкоштовно отримати миттєве фото на згадку.

Також у програмі свята:

  • смачний ярмарок та дегустації;
  • розіграші подарунків, зокрема найкращі господині традиційно отримають хлібопічки від «Компанії Ензим»;
  • посвячення хліба;
  • виступи улюблених гуртів («Ягоди», «Хочу ЩЕ!», рок-гурт «Navigator», шоу-балет «Laurus», Віктор Винник «МЕРІ») та інші розваги.

Нагадаємо, «Свято хліба» проводять у Львові з 2005 року.

Share Button