На Львівському дріжджовому заводі провели екскурсію для дітей учасників АТО

На підприємстві «Компанія Ензим» провели екскурсію для 20-ти дітей військовослужбовців, які зараз перебувають на Донбасі. Захід відбувся в рамках проекту Львівської обласної ради «Мій тато захищає Україну!». Дітлахам показали весь процес виробництва дріжджів та хлібобулочних виробів.

«Більшість батьків цих дітей зараз на сході України захищають нашу державу. Тут власне група дітей, батьки яких проходять службу у 80-ій окремій аеромобільній бригаді, у військовій службі правопорядку, а також в Академії сухопутних військ, – розповідає Ярослав Костяк, підполковник, заступник начальника 58-го будинку офіцерів.  – Щоб цим діткам було цікавіше та веселіше на осінніх канікулах, ми прийшли на екскурсію. Нас радо прийняли в «Компанії Ензим», розповіли та показали процес виробництва дріжджів, починаючи від маленької дріжджової клітини і закінчуючи пакуванням готової продукції».

За його словами, найбільший захват у дітей викликали пакувальні машини-роботи та вигляд дріжджів під мікроскопом.

«Ми намагаємося такими екскурсія, по-перше, сприяти дитячому розвитку, по-друге, урізноманітнювати їхнє дозвілля. На підприємстві їм показали технологію виробництва дріжджів, наш головний технолог розповів, що таке дріжджі, для чого їх використовують. Зробили для дітей також показові випічки в Інноваційному центрі хлібопечення «Хлібний дім». Дітки тут змогли все продегустувати. Опісля екскурсії вони отримали сувенірні подарунки, свіжовипечені булочки, їх, звісно ж, теж одразу посмакували», – каже Наталія Яцків, HR-менеджер «Компанії Ензим».

Нагадаємо, це не перша дитяча екскурсія на підприємстві. Влітку «Компанію Ензим» відвідало 19 учнів Центру інноваційної освіти «Про.Світ». Окрім дитячих, підприємство проводить екскурсії і для студентів, тобто для потенційних працівників.

Share Button