Ми працюємо над новими вакансіями, до яких залучимо студентів – Яна Мричко, HR-менеджер «Компанії Ензим»

«Компанія Ензим» відкриє низку нових вакансій, які потребуватимуть фахівців із різних сфер. Про це під час Ярмарку кар’єри розповіла Яна Мричко, менеджер з персоналу підприємства. Захід відбувся у Львівському національному університеті імені Івана Франка і став завершальним етапом Кар’єрного марафону, який проходить у виші.

«Ми розповідаємо студентам про нашу компанію як про сильного гравця на ринку праці, – каже Яна Мричко. – Минулого року ми запропонували роботу багатьом студентам з числа тих, хто проходив у нас практику чи був на підприємстві на екскурсії, або ж цікавився нашими вакансіями і надсилав резюме».

Кілька років поспіль компанія бере участь у ярмарках кар’єри, які організовують міський та обласний центри зайнятості й вищі навчальні заклади.

«Ми розробили анкету, у якій студент має можливість вказати свої контакти і залишити інформацію про себе. На основі цих анкет ми збираємо базу контактів, і коли відкриваємо нову вакансію, то вже маємо потенційних працівників», – пояснює Яна Мричко.

Також компанія дає можливість студентам глибше ознайомитися з особливостями виробництва і роботою на підприємстві, зазначає HR-менеджер: «У нас є можливість пройти практику і таким чином більше дізнатися про виробництво. Також сьогодні ми виходимо до студентів як до наших майбутніх працівників з позиції стабільного працедавця, який дає можливість розвиватися й рухатися вперед».

Найближчим часом «Компанія Ензим» відкриє нові вакансії, до яких залучатиме і студентів.

«Зараз ми працюємо над кількома вакансіями. Вони дуже різнопланові, з різних відділів, й шукаємо також і талановитих студентів. Зокрема я зараз працюю над такими вакансіями, як асистент-перекладач у технічну службу нашої компанії та дослідник біотехнологічних процесів», – каже Яна Мричко.

Також «Компанія Ензим» отримала пропозицію від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького і Львівського обласного центру зайнятості взяти участь у Ярмарку кар’єри.

Share Button