Львівський дріжджовий завод відвідали вчителі з Пустомитівщини

На виробництві «Компанії Ензим» побували вчителі хімії та біології із загальноосвітніх шкіл Пустомитівського району. Під час екскурсії підприємством педагоги ознайомилися з процесом виготовлення дріжджів та відвідали комплекс очисних споруд заводу.   

Вчителі розповідають, що про масштаб підприємства чули, однак побували тут вперше. А така екскурсія – не лише збагачення власного досвіду, але й хороший матеріал при підготовці до шкільних уроків.     

Окремо фахівці «Компанії Ензим» показали екскурсантам комплекс очисних споруд підприємства – єдиний у Західній Україні масштабний інноваційний проект, який застосовує біологічні методи очистки стічних вод.

«Дріжджі – це тема шостого класу, і краще один раз побачити, ніж багато разів почути. Тепер ми маємо змогу трохи більше розказати дітям, як відбувається процес виробництва, – розповідає Олена Шевчук, вчитель Солонківської ЗОШ. – Також радує те, що ми наближаємося до Європи. Адже тут ми переконалися, що підприємство ставить за мету не лише розвиток, але й залишити після себе чисту природу».

«Рідко буваю на таких підприємствах, а тут випала така чудова нагода. Це й можливість розповісти про виробництво дріжджів і дітям вдома, й учням в школі. Вразили масштаби підприємства, тут все автоматизоване», – додає Уляна Гаврик, вчитель Сокільницької ЗОШ.

«Кожного року ми плануємо екскурсії, але на підприємстві «Компанія Ензим» я вперше. Ми на власні очі побачили, як відбувається процес виробництва, як дріжджі фасують та які є асортименти дріжджів. Наші знання збагатилися інформацією як про екологічне виробництво, очищення стоків, так і стосовно виготовлення хлібопекарських дріжджів», – розповідає Наталія Стрихарська, вчитель Солонківська ЗОШ.

«Я ніколи не був на цьому підприємстві, але багато про нього чув. І тому відвідав його, щоб краще ознайомитися. Я багато дізнався і побачив масштаби підприємства. Виявляється, тут дуже хороша система очищення стічних вод, потужне обладнання, санітарно-гігієнічний контроль, всюди камери, а це означає, що ми рухаємося в правильному руслі», – ділиться враженнями Володимир Іванець, вчитель Поршнянської ЗОШ.

Варто зазначити, що на підприємстві також відбуваються екскурсії і для школярів. Цього року вп’яте учнів львівських шкіл працівники «Компанії Ензим» ознайомили з процесом виробництва дріжджів.

Share Button