Львівських школярів вчитимуть обирати якісні продукти (фото)

У жовтні-листопаді львівські школярі проходитимуть курс про здорове харчування у рамках нового соціально-освітнього проекту «Навігатор по етикетках-2017».

Школярі 100 навчальних закладів Львова проходитимуть унікальний шкільний курс, у рамках якого їх навчать дізнаватися про якість продуктів по етикетках. «Навігатор по етикетках-2017» — це інноваційний соціально-освітній проект, до реалізації якого долучилися влада і місцевий бізнес.

Ті школи, які долучилися до проекту, отримають спеціальні зошити із креативними завданнями, де школярі зможуть створювати свої етикетки, складати раціон харчування для себе і родини тощо.

Над проектом «Навігатор по етикетках» працювала робоча група з 10 вчителів. На стадіях затвердження матеріалів проводилися презентації, на яких виробники, фахівці контролю якості та інші представили сучасні технології якісних продуктів харчування, їх склад та етикетки. Загальний бюджет проекту — 280 тисяч гривень.

«Для нас участь у цьому проекті — це вияв співпраці з містом і бажання навчити дітей купувати якісну продукцію, у тому числі, на прикладі нашої», — зазначає Назарій Марко, керівник відділу маркетингу «Компанії Ензим».

«Наша компанія – найбільший виробник дріжджів в Україні, – додає Назарій Марко. – Ми пропонуємо натуральну продукцію, якість якої підтверджено міжнародними відзнаками. Власне, дізнатись про це можна, якщо вміти правильно читати етикетки. І такий проект – чудова можливість навчити цьому дітей. На прикладі наших упаковок хочемо пояснити школярам, а це близько 7 тисяч учнів, як визначити, що продукція якісна, а також на які піктограми варто звертати увагу передусім».

Окрім даних про склад продукції, дітей також вчитимуть звертати увагу на наявність міжнародних сертифікатів, нагород, які здобула компанія, адже це — додаткова ознака якості.

На уроках учні вивчатимуть різні категорії продуктів: кисломолочні, морозиво, олію, печиво, каву, чай та напої, овочі та фрукти, хліб, хлібобулочні вироби і дріжджі.

Детальніше про це на сайті ІА «Дивись.інфо».

Share Button