Львівські компанії отримали відзнаки за зразкову сплату податків

Вчора голова Львівської ОДА разом із Асоціацією платників податків України відзначали переможців Всеукраїнського рейтингу сумлінних платиків податків.

У львівському Будинку вчених відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного туру Рейтингу сумлінних платників податків -2015, організатором якого є Львівське територіальне відділення Асоціації платників податків України.

Відзнаки отримали представники 33 підприємств та компаній Львівщини, серед яких були, наприклад, ПРАТ «Компанія ЕНЗИМ», ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО», ТЗОВ ТВК «Львівхолод», ТЗОВ «Шувар» та інші.

Під час виступу на церемонії голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що підприємці, які перемогли у цьогорічному конкурсі на Львівщині, є взірцем того, як сьогодні в Україні можна досягти успіху, але водночас ці бізнесмени є прикладом у роботі та громадській позиції. «Сьогодні тут зібралися люди, чиєю працею розвивається українська держава, тому що за вашими податками, за вашими відрахуваннями твориться соціальна сфера держави, будуються дороги, садочки, школи та інші об’єкти», — наголосив Синютка.

Детальніше про це на сайті Дивись.Info

Share Button