Консультанти екологічної корпорації NEFCO презентували “Компанії Ензим” проекти з енергозбереження

Днями відбувся черговий візит на підприємство представників CES clean energy solutions та компанії iC сonsulenten в межах розробки інвестиційного плану з енергоефективності. Консультанти корпорації NEFCO презентували “Компанії Ензим” низку проектів, розроблених за результатами енергоаудиту підприємства.

За розрахунками європейських фахівців, запропоновані заходи з енергозбереження можуть підвищити показники енергоефективності компанії.

“Під час нашої зустрічі були запропоновані нові заходи з поглиблення якості очищення стічних вод, також запропоноване встановлення когенераційних установок. Проекти дозволять компанії генерувати електроенергію для власного використання та подальшого її продажу за зеленим тарифом”, – пояснив Павло Новак, експерт з енергоефективності, представник компанії iC consulenten.

На презентації було обговорено розрахунки й узгоджено розробку заходів у межах інвестиційної програми NEFCO. Під час наступного візиту європейські фахівці представлять компанії фінальний план реалізації проекту з підвищення енергоефективності.

“Мета “Компанії Ензим” – перейти забезпечення виробництва власними енергоносіями. Ми розпочали третій етап модернізації очисних споруд, який передбачає встановлення спеціального мембранного фільтра. Це дозволить суттєво збільшити виробництво біогазу”, – розповів Олег Сова, технічний директор «Компанії Ензим».

Share Button