«Компанії Ензим» – 23 роки: 5 цікавих фактів

Історія Львівського дріжджового заводу сягає далеких 70-х років 19 століття. Та понад два десятки років тому в його історії відбувся переломний момент, що дав можливість відродженню підприємства та початку нового етапу його розвитку, – виникненню «Компанії Ензим». І цього місяця, у липні, оновлене підприємство святкує 23-й день народження. До вашої уваги – п’ятірка найцікавіших фактів-досягнень компанії упродовж цього часу.

1. «Компанія Ензим» – це найбільший виробник дріжджів в Україні. Окрім лідерства на українському ринку, підприємство експортує львівську продукцію у 14 європейських країн, зокрема Бельгію, Нідерланди, Польщу, Німеччину, Чехію, Хорватію та практично всі східноєвропейські країни. «Львівські дріжджі», які виготовляє «Компанія Ензим», – єдині дріжджі в Україні, які отримали відзнаку «Добрий знак». Також підприємство першим серед виробників дріжджів отримало міжнародні сертифікати якості ISO22000 та FCSS22000.

2. Досягнення «Компанії Ензим» – це ще й хороша можливість регулярно долучатися до соціально-культурних проектів та розвивати рідне місто. Серед таких ініціатив – спорудження спортивного майданчика для Храму Покрови Пресвятої Богородиці, аби діти та молодь могли з користю для здоров’я проводити вільний час. Схожий проект підприємство реалізувало в Музеї народної архітектури та побуту – дитячий майданчик у стилі яворівської «забавки». Також компанія є постійним партнером міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси та меценатом Шевченківського гаю, цьогоріч є срібним партнером міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.

3. Компанія має 14-річний досвід очищення стічних вод. Сучасний комплекс очисних споруд «Компанії Ензим» – єдиний у Західній Україні, який застосовує біологічні методи очищення стічних вод відповідно до світових технологій. За площею це – футбольне поле, фактично – ще один завод на території підприємства. Установка працює безперервно та цілодобово 365 днів на рік. Для гарантування безперебійної роботи встановлено дублююче обладнання в насосній станції. «Компанія Ензим» ділиться власним досвідом з іншими підприємствами. Комплекс очисних споруд підприємства вже відвідали представники бізнесу з Кривого Рогу, Вінниці, Тернополя, Києва; представники французької компанії Egis; Дрезденського технічного університету та компанії DREBERIS; представники шведської компаніїWSP Sweden, «Львівводоканалу» та  керівництво багатьох міст  України.

4. Завдяки очищенню стічних вод, компанія щодоби отримує близько 7000 м3 біогазу, що дає змогу заміщувати понад 70% потреб у природному газі.

5. Компанія стала обличчям міста у номінації «Зелене місто: Львів екологічний». Понад десяток років тому, у 2002-му, «Компанія Ензим» вирішила розвиватися в екологічному напрямі. Із того часу підприємство втілило масштабний інноваційний проект – комплекс очисних споруд, та продовжує впроваджувати енергоощадні технології. Відзнака «Обличчя міста» – досягнення не лише останнього року, до цього компанія йшла десятиліттями.

Та найбільшим досягненням 23-річного терміну діяльності генеральний директор компанії Олена Вовк називає не економічні успіхи, лідерство на ринку та надбання в напрямку енергоефективності і екології. Головне – це «ензимівці» – колектив працівників, які щоденно працюють задля розвитку компанії.

«Усі ці 23 роки «Компанія Ензим» – канатоходець, який постійно рухається. Він увесь час іде вперед, аби втриматися на тонкому канаті, бо якщо зупиниться – то впаде. Наш канат – це непрості економічні та історичні умови сьогодення. І те, що ми рухаємося, – запорука нашої стабільності і стійкості, тому зупинятися ми не можемо. Рух – це зміни, це люди, які горять ідеями, мають власні амбіції та просто сумлінно виконують щоденні обов’язки. Успіх і стійкість нашої компанії – це успіх усіх наших працівників і досягнення кожного з нас», – зазначає гендиректор «Компанії Ензим» Олена Вовк.

Share Button