«Компанія Ензим» святкує 23-річчя

«Компанія Ензим» відзначила 23-й день народження: з урочистостями, конкурсами, святкуванням та нагородженням найбільш сумлінних працівників почесними відзнаками.

 «23 роки тому в історії Дріжджового заводу відбувся розворот, який дав можливість його відродженню та початку нового етапу розвитку. І для нашої новітньої історії це – багато, адже йдеться про роки важкої праці, які забезпечили стійкість компанії, дали можливість нам пройти через усі кризові моменти, складнощі економіки та складнощі політики», – зазначає гендиректор «Компанії Ензим» Олена Вовк.

Найбільшим досягненням цього 23-річного терміну діяльності називає не економічні успіхи,  лідерство на ринку та досягнення в питаннях енергоефективності і екології, а колектив – працівників, які щоденно працюють задля розвитку компанії. «Ензимівці – це люди, які створюють наше підприємство, які щоденною працею забезпечують йому успіх та стійкість упродовж 23 років. Частина цих людей виросли на нашому підприємстві: вони починали з простих працівників, зі свіжих випускників. Зараз багато із них посідають ключові посади, впливають на розвиток і стратегію компанії, дуже якісно виконують свою роботу. Водночас, наші ензимівці є достатньо амбітними, аби докладатись до амбіцій компанії та рости разом із нею. Це наше виняткове та довготривале досягнення», – додає керівник компанії.

Під час святкувань працівникам, які пропрацювали в компанії 10 та 20 років, вручили відзнаки «Почесних ензимівців» за їхню сумлінну працю.

Завідувач лабораторії «Компанії Ензим» Людмила Іванишин прийшла на підприємство у 1997 році. Пригадує: саме тоді тут почали вводити новий продукт – сухі дріжджі. Це були роки дуже наполегливої праці, яка згуртувала весь колектив довкола спільної справи. «На Ензимі працювати нелегко, але цікаво. Незалежно від посад, ми щоденно працюємо на спільний результат, як одна велика сім’я», – зазначає вона.

Завідувач ІЦХ  «Хлібний дім» Лариса Шишак, яка пропрацювала на підприємстві майже 20 років, пригадує кардинальні зміни, які відбулись у житті компанії впродовж цього часу. «У 1997 році в нас почалася дуже серйозна реконструкція, змінювалось обладнання, розширювались ринки збуту, – пригадує вона. – Від ніяк не регульованої ручної роботи ми поступово переходили до повної автоматизації та комп’ютеризації підприємства. І зараз, коли до нас приїжджають партнери-хлібники й дивляться на виробництво, у них немає слів – лише захоплені відгуки».

Як підкреслює генеральний директор компанії, секретом успіху «Компанії Ензим» є ідеї, які народжуються тут, і люди, які їх впроваджують та щодня працюють над вдосконаленням компанії і себе.

Share Button