«Компанія Ензим» стала срібним партнером фестивалю LvivMozArt

Днями у Львові завершився міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt. Фестиваль приурочений Францу-Ксаверу, сину відомого австрійського композитора Вольфґанґа Амадея Моцарта. Впродовж восьми днів відбулося 20 концертних програм за участі музикантів світової величини та задіяно 12 різних локацій. Срібним партнером LvivMozArt стала «Компанія Ензим», йдеться на сайті підприємства.

Масштабний проект LvivMozArt — це творення нової музичної сторінки древнього міста, переконана «Компанія Ензим».

«Ми ніколи не відбудемося як нація, як місто, як держава, якщо будемо думати лише про матеріальні цінності. Саме тому ми підтримуємо міжнародний фестиваль LvivMozArt і таким чином робимо свій внесок у розвиток нашого міста Львова, — розповів Назарій Марко, представник „Компанії Ензим“. — Підтримка цього фестивалю не є для нас комерційним проектом. Як підприємство ми виконуємо своє зобов’язання перед державою, містом і громадою. Також ми фінансуємо такі соціальні проекти, як будівництво дитячих майданчиків, підтримуємо Музей ім. Шептицького, міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси».

LvivMozArt — це поєднання симфонічних та камерних оркестрів, експериментальної музики, інсталяцій та перформансів. Головна мета фестивалю — формування музичної історії за допомогою відродження глибокої спадщини.

Також «Компанія Ензим» створила відеощоденник, щоб зафіксувати головні моменти з кожного фестивального дня LvivMozArt. Таким чином компанія прагнула зацікавити та залучити широку аудиторію, зокрема молодь, до класичної музики, а також історії Франца-Ксавера Моцарта.

Детальніше про це на сайті ІА «Дивись.інфо».

Share Button