«Компанія Ензим» стала обличчям міста в номінації «Львів екологічний»

Понад десяток років тому, у 2002-му, «Компанія Ензим» вирішила розвиватися в екологічному напрямі. З того часу підприємство втілило масштабний інноваційний проект – єдиний в Західній Україні комплекс очисних споруд та продовжує впроваджувати енергоощадні технології. А днями компанія перемогла в конкурсі «Обличчя міста» в номінації «Зелене місто: Львів екологічний».

Церемонія нагородження відбулася під час Міжнародного економічного форуму-2016, що минулого тижня пройшов на «Арені Львів». Для «Компанії Ензим» відзнака – це результат роботи багатьох років та співпраці з успішними іноземними компаніями.

«Мені дуже приємно, що серед цьогорічних переможців конкурсу «Обличчя міста» є «Компанія Ензим». Адже їхній проект з облаштування очисних споруд – складний і фінансово затратний. І цей проект надзвичайно важливий для нашого міста, – зазначала керівник міського управління економіки Вікторія Довжик. – А сама компанія, яка відома далеко за межами України, робить честь нашому місту».

Відповідно до світових технологій, комплекс очисних споруд «Компанії Ензим» використовує біологічні методи очистки стічних вод та працює цілодобово. Обладнання для облаштування комплексу було виготовлене у шести країнах світу – Німеччині, Швейцарії, Італії, Чехії, Австрії, Польщі.

«Ця відзнака – досягнення не лише останнього року, до цього ми йшли десятиліттями. Ми мали проекти як екологічні, так і енергозберігаючі, більші та менші за об’ємами. Це результат діяльності колективу у цьому напрямку. Такого успіху нам вдалося досягнути завдяки симбіозу власного досвіду і спілкуванню з іноземними компаніями», – під час нагородження розповів Микола Шустер, технічний директор «Компанії Ензим».

Невдовзі на підприємстві завершиться облаштування другої технологічної лінії очисних споруд. Це дасть можливість не лише покращити очистку стічних вод, але й отримати додаткове джерело енергії для внутрішніх потреб компанії – біогаз, який заміщатиме 70% природного газу.

До того ж, «Компанія Ензим» ділиться власним досвідом з організаціями, підприємствами, міською владою та громадськістю. Зокрема комплекс очисних споруд підприємства відвідали представники бізнесу з Кривого Рогу, Вінниці, Тернополя, Києва; представники французької компанії Egis; Дрезденського технічного університету та компанії DREBERIS; представники шведської компанії WSP Sweden, «Львівводоканалу» та  губернатори України.

«Компанія Ензим» вкладає мільйонні кошти в покращення екології нашого міста. І ми намагаємося підтримати такі починання, тому що конкурс не закінчується на цьому – інші компанії також підуть за їхнім прикладом», – додав Дмитро Афтанас, президент Львівської торгово-промислової палати.

Share Button