«Компанія Ензим» стала меценатом будівництва дитячого спортмайданчика

У Львові з’явиться ще одне місце для активного дозвілля дітей та молоді. Цими днями на подвір’ї Храму Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175) завершують роботи зі спорудження спортивного майданчика, розпочаті наприкінці жовтня. Меценатом проекту виступив найбільший виробник дріжджів в Україні – «Компанія Ензим».

«Компанія Ензим» активно підтримує соціальні проекти у Львові. Одним із них було спорудження спортивного майданчика, яке підприємство профінансувало на прохання Храму, аби діти та молодь, що приходять до Катехитичної школи, могли весело проводити вільний час.

 «Такого місця для відпочинку дуже бракувало молоді, що приходить до храму, тож ми залюбки долучилися до його створення. Наша компанія рада стати меценатом такої хорошої ініціативи», – каже гендиректор «Компанії Ензим» Олена Вовк.

Як зазначає настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Андрій Боднар, місцева громада справді потребувала такого майданчика. Сюди щодня приходять і мешканці району, які мають дотичність до Катехитичної школи храму, і молодь, яка займається волонтерством та проводить тут вільний час.

«Спорудження цього майданчика було зініційоване нашою парафіяльною громадою, оскільки ми дуже активно працюємо з молоддю і з дітьми. Така потреба була в нас роками. Ми мали ідею, але зреалізувати її власними силами було важко. І тут, власне, «Компанія Ензим» вийшла нам на зустріч і посприяла», – додає настоятель храму.

Для покриття майданчика використали сертифіковану мультифункціональну траву, яку створюють у Нідерландах. Таке покриття не лише максимально зручне для дітей, а й здатне витримувати різні температурні режими, підвищену вологість і – що гарантовано – прослужить багато років.

Роботи зі спорудження майданчика розпочали наприкінці жовтня 2016 року. Вони охопили 2 етапи: перший – осінній, і другий – весняний. Торік на місці майбутнього майданчика встановили бордюри та паркан і розпочали роботи із замощення основи. Решту робіт через несприятливі погодні умови перенесли на травень: це і фінішний шар основи, і штучна трава, і встановлення обладнання, а саме футбольних воріт, баскетбольних кілець та сітки. Вартість проекту – близько 350 тисяч грн.

 «Спортивний майданчик буде універсальним: тут гратимуть у міні-футбол і баскетбол. Одна бригада робітників монтувала паркан, інша – ставила бордюри, ми ж приїхали вкладати основу і штучну траву. Основа тут буде дренуюча, тобто опади не затримуватимуться, а проходитимуть наскрізь. Також ми ставимо щити, кільця і ворота, чіпляємо сітку. Матеріали якісні та екологічні», – розповідає підрядник Володимир Потій.

Share Button