«Компанія Ензим» розповіла про новий продукт EnzActive на конференції з ефективного тваринництва

Фахівці «Компанії Ензим» презентували пробіотичну кормову добавку EnzActive на конференції «Комбікорми. Ефективне тваринництво». Продукт сприяє підвищенню відгодівлі та поживної цінності продукції тваринництва. Захід об’єднав найбільших виробників, науковців і власників фермерських господарств задля пошуку інноваційних шляхів розвитку галузі.

Це четверта конференція, приурочена годівлі та збалансованому раціону для тварин. Учасники заходу поділилися рекомендаціями щодо застосування продуктів для тварин, а також тим, як ефективно формувати раціони.

«Ми презентували мікробну пробіотичну добавку EnzAсtive, що містить живі активні дріжджі як один з можливих складників для комбікормів. Тобто великі компанії, які спеціалізуються на виробництві комбікормів, можуть додавати наш продукт у свою рецептуру з подальшою рекомендацією фермерським господарствам», — пояснила Христина Назар, менеджер з кормового напрямку «Компанії Ензим».

EnzAсtive — продукт, особливий на ринку кормових добавок, адже пов’язаний з регулюванням мікробіологічних процесів у травному каналі тварини, зазначив Володимир Отченашко, професор кафедри годівлі тварин та технології кормів НУБІП: «Особливість продукту EnzAсtive у тому, що він побудований на інноваціях у виробництві кормових препаратів, а це застосування сучасного обладнання, технологічних особливостей, пов’язаних із захистом і донесенням саме живого штаму мікроорганізмів в ті ділянки травного каналу, де вони повинні працювати».

Пробіотична добавка EnzAсtive рекомендована як одна зі складових ефективних рецептур для комбікормових заводів. Фахівці «Компанії Ензим» також рекомендують продукт і для виробників сільськогосподарської продукції, починаючи від скотарських підприємств різних виробничих груп і завершуючи потужними свинарськими та птахівничими підприємствами.

«Оскільки наш продукт максимально наближений до ідеального поняття пробіотичний препарат, то ми можемо побачити найрізноманітніший спектр позитивних ефектів від його використання — від фізіологічних і біохімічних змін, що пов’язані з підвищенням результативності використання поживних речовин, нормалізацією мікрофлори кишечника тварини, оптимізацією параметрів живлення в рубці або в кишечнику, стимуляцією імунітету до комплексних факторів, що позитивно позначаються на кількості і якості продукції», — пояснив Володимир Отченашко.

Також додавання пробіотичної добавки EnzAсtive у корм спрямоване на відмову від використання антибіотиків у годівлі тварин.

«Звичайно, не можна розглядати пробіотичні препарати як певну панацею або ліки, але EnzAсtive — це єдиний з можливих дієвих засобів профілактики різноманітних порушень, пов’язаних з життєдіяльністю мікрофлори та фактором відновлення мікрофлори», — зазначив Володимир Отченашко.

Продукт EnzAсtive підтвердив свою ефективність у результаті лабораторних досліджень, проведених як в Україні, так і за кордоном, а також сертифікований за стандартами ISO 22000, FSSC 22000, GMP+, HACCP та отримав сертифікати Kosher та Halal.

«Оскільки цей препарат пройшов усі етапи випробуваня, то, звичайно, його безпечність доведена у всіх різноманітних спектрах використання як для самої тварини, так і для людей, які задіяні в певному технологічному процесі», — додав Володимир Отченашко.

Пробіотик EnzActive – це інноваційний продукт «Компанії Ензим». Вперше активну пробіотичну добавку для тварин компанія презентувала на міжнародній виставці Agro Animal Show 2019 у Києві. Також з продукцією EnzActive «Компанія Ензим» виходить на ринки Азії та Африки.

IMG_0897
IMG_1001
IMG_1030
Loading image... Loading image... Loading image...
Share Button