«Компанія Ензим» привітала з ювілеєм Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості

Сьогодні, 16 жовтня, Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості святкує 75-ліття від дня заснування. В урочистостях взяли участь і представники «Компанії Ензим». Власне цей коледж впродовж багатьох років є партнером львівського дріжджового підприємства, на якому працює чимало випускників цього навчального закладу.

«Ми давно співпрацюємо з коледжем, тому що їхня навчальна та кадрова база для нас, як харчового підприємства, є дуже цінною. Вітаючи з такою поважною датою, хочеться побажати цьому навчальному закладу, зберегти ту відповідальність перед молодими спеціалістами, зберегти той настановчий дух – все життя вчитися, який вони плекають. Нині найважливіше – виховувати в молоді бажання самоудосконалюватися. Це є у цьому навчальному закладі, і ми їм бажаємо, щоб це залишалося назавжди», – сказала Роза Бурко, директор з кадрових питань ПрАТ «Компанія Ензим».

Випускники Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості  часто ставали працівниками дріжджового підприємства.

«Зокрема, коли завод переформатовувався у приватне акціонерне товариство, більшість наших працівників були випускниками цього коледжу. Це, так би мовити, був наш профільний коледж. І сьогодні понад 30 випускників цього коледжу працює у нас», – зазначила директор з кадрових питань Роза Бурко.

Окрім того, «Компанія Ензим» велику увагу приділяє підготовці молодих спеціалістів, проводячи екскурсії на підприємстві та залучаючи до практики студентів цього коледжу.

Share Button