«Компанія Ензим» провела екскурсію для польських ліцеїстів, дітей учасників АТО та дітей Героїв Небесної Сотні

На львівському дріжджовому заводі (ПрАТ «Компанія Ензим») провели екскурсію для 20-ти дітей. Серед екскурсантів – юні фотографи з Республіки Польща, діти учасників АТО та діти Героїв Небесної Сотні.  Захід відбувся в рамках міжнародного проекту «Відтворення спільної історії у фотофактах».

Дітлахам розповіли про дріжджовий завод, чим саме займається підприємство, що виготовляє та провели екскурсію всіма ланками виробництва.

«Ми показали весь процес виробництва дріжджів – від лабораторної стадії, як ми вирощуємо дріжджі, як їх переробляємо, фасуємо, пакуємо. Дітям після екскурсії стало зрозуміло, як виготовляються дріжджі, якими користуються їхні батьки. Бо «Компанія Ензим» виготовляє дріжджі не лише для України, але й експортує їх у 13 країн Західної Європи, зокрема до Польщі. Тому цілком ймовірно, що хліб, який смакують ці діти у Польщі, випечений власне на львівських дріжджах», – каже Володимир Єрохін, головний технолог «Компанії Ензим».

Діти отримали подарункові сувенірні набори, а ще посмакували солодкою випічкою Інноваційного центру хлібопечення «Хлібний дім». 

«Ми дуже задоволені екскурсією. З великою цікавістю оглядали підприємство. З польської сторони сюди завітали ліцеїсти з Кракова, які займаються фотографією.  Серед українських дітей – діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні. Ця екскурсія – продовження спільного проекту. Його метою є зустріч польських та українських дітей та спільне заняття, адже це фотографічний проект. Діти пізнавали історію, культуру, мову Польщі та України», – розповіла координатор проекту «Відтворення спільної історії у фотофактах» Олександра Запольська.  

Нагадаємо, це вже четверта дитяча екскурсія на підприємстві. Цього року, окрім постійних екскурсій студентів коледжу харчової промисловості, «Компанію Ензим» вже відвідували діти учасників АТО, а також учні Центру інноваційної освіти «Про.Світ».

Share Button