«Компанія Ензим» презентувала вакансії на ярмарку кар’єри

«Тебе шукає робота»! Під таким гаслом 16 травня у Львові вкотре відбувся ярмарок кар’єри, де кілька десятків місцевих підприємств презентували вакансії та поспілкувалися з охочими долучитися до їхніх команд. Участь у заході традиційно взяв і найбільший виробник дріжджів в Україні – «Компанія Ензим».

Ярмарок організували Львівський обласний центр зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка». Як зазначає менеджер із персоналу «Компанії Ензим» Іванна Мричко, навчальний заклад цікавий підприємству низкою актуальних напрямів, найкращим випускникам яких готові запропонувати роботу.

«Наша компанія намагалася спозиціонувати себе на ярмарку як впевненого лідера на ринку та надійного працедавця, – розповідає вона. – Власне, Політехніка цікава нам низкою напрямів, серед яких бродильне виробництво, автоматизація виробничих процесів, механіка, зокрема ремонт виробничого обладнання, логістика, біотехнологія, хімічна інженерія, програмування, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, маркетинг та економіка. Також студенти можуть пройти у нас практику, написати курсову чи дипломну роботу, а найкращим випускникам після завершення навчання ми пропонуємо роботу».

Відзначимо, що участь у заході загалом взяло майже 90 підприємств Львівської області, які задекларували понад 3 тисячі вакантних посад. Відвідувачі мали змогу поспілкуватися з представниками компаній і вивчити їхні пропозиції працевлаштування, натомість  працедавці – обрати потенційних працівників.

Share Button