«Компанія Ензим» представлятиме Україну на виставці Expo Sweet у Польщі

Найбільший виробник дріжджів в Україні – «Компанія Ензим» – візьме участь в глобальній спеціалізованій події в галузі хлібопечення та кондитерської справи – виставці Expo Sweet у Польщі.


10 ювілейна виставка Expo Sweet відбудеться 25-28 лютого у Варшаві. Цей захід збирає кращих представників сфери пекарства з усієї Європи. Впродовж трьох днів фахівці в галузі хлібопечення та кондитерської справи зможуть познайомитись із новинками на ринку, сучасними трендами, прогресивними технологіями. Серед компаній, які будуть презентувати свої найкращі здобутки – львівська «Компанія Ензим».

На стенді «Компанія Ензим» представить власні торгові марки, які експортує на європейський ринок, проконсультує щодо своєї продукції, а також почастує хлібобулочними виробами, виготовленими на львівських дріжджах.

«Відвідувачі Expo Sweet матимуть змогу ознайомитись з усіма торговими марками, які наше підприємство експортує до Польщі. А це – Extra, Effect та Drozdze Lwowskie. А також – скуштувати хлібобулочні вироби, випечені на львівських дріжджах», – розповідає Леся Ходаковська, керівник експортного відділу ПрАТ «Компанія Ензим».

Нагадаємо, «Компанія Ензим» постачає свою продукцію до 14 країн Європи, відвантажуючи на експорт близько 40% виробленого. Expo Sweet – це вже друга спеціалізована виставка в Польщі, в якій бере участь підприємство за останні півроку. У вересні минулого року «Компанія Ензим» презентувала свою продукцію на «Dni Otwarte» у Писковіце.

Довідка:
Expo Sweet відбудеться 25-28 лютого у Варшаві. Окрім виставки, семінарів, на ярмарку пройде Чемпіонат Європи з оформлення тортів, Міжнародна виставка кондитерських виробів, кавові майстерні для кондитерів тощо.

Share Button