«Компанія Ензим» поділилася досвідом побудови успішного підприємства на Весняному діловому форумі

Львів уже традиційно прийняв Весняний діловий форум. Цьогоріч, упродовж 2 днів, він зібрав близько 200 представників бізнесу і влади, інвесторів та фінансистів. Долучився до проведення заходу і найбільший виробник дріжджів в Україні – «Компанія Ензим».

Генеральний директор Олена Вовк поділилася з присутніми досвідом побудови успішного сімейного бізнесу, а також презентувала історичний шлях та досягнення підприємства. Основним фактором успіху «Ензиму» називає ідеї та людей, адже люди – це мозок і кров компанії, а ідеї – це рушійна сила, яка приводить в рух організм «Ензиму», дає йому напрям.

«Можна працювати на міжнародний фонд, чудову міжнародну інвестиційну компанію. Але це однаково буде не твоє. Є така  сумна світова статистика – лише 30% сімейного бізнесу успішно переходить від першого до другого покоління, від другого до третього – тільки 15%, від третього до четвертого – усього 4%. Наша компанія є прикладом успішного переходу від першого до другого покоління, і її сімейність є, значною мірою, секретом нашого успіху», – зазначила Олена Вовк.

«Компанія Ензим» – підприємство з давньою історією. І успішна діяльність упродовж минулих 23 років є найкращим підтвердженням основного корпоративного гасла «Завжди на крок попереду», переконана генеральний директор компанії. Одним із основних здобутків «Ензиму» за останні кілька років вважає збереження стійкості компанії та обсягів продажу – на фоні буремних подій у державі та економічної кризи.

«Ми продовжуємо слідувати тій стратегії, яку написали в 2014 році, готуємо фундамент. Насправді, це лише початок шляху. За останні роки ми видозмінювались із середини – особистісно як команда, і функціонально як бізнес. Найважливіше, що нам вдалося зробити для збереження стабільності та сталого розвитку, – це зберегти обсяги виробництва і продажу: те, що ми втратили на Сході і в Криму, а це досить великі обсяги, ми досить швидко і вдало перемістили на європейський ринок, завдяки довголітнім партнерам та популярності бренду. Зараз ми реалізуємо в Європі до 40% нашої продукції. Компанія працює над тим, що не зовсім очевидно збоку, і що не дає моментального економічного ефекту. Будуємо конкурентні переваги уже зараз, адже ми завжди на крок попереду», – підкреслила гендиректор компанії.

Нагадаємо, метою Весняного ділового форуму є побудова виграшних стратегій, розробка ефективних інструментів та відкриття нових ринків для представників українського бізнесу.

Нагадаємо, «Компанія Ензим» є найбільшим виробником дріжджів в Україні. Підприємство не лише забезпечує більшу частину українського ринку, а й постачає продукт за кордон. Серед головних пріоритетів компанії є також енергоменеджмент та збереження довкілля у виробництві за допомогою впровадження новітніх технологій. Сьогодні на території підприємства споруджений та експлуатується єдиний у Західній Україні масштабний інноваційний комплекс очисних споруд, який застосовує біологічні методи очищення стічних вод відповідно до світових стандартів.

Share Button