«Компанія Ензим» підтримає міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt

Упродовж 8 днів, 18-25 серпня, у Львові відбуватиметься Міжнародний фестиваль класичної музики «LvivMozArt», присвячений молодшому сину композитора Вольфганга Амадея Моцарта – Францу Ксаверу. У програмі – симфонічні та камерні концерти, опери, концерти духовної музики, виступи-інсталяції тощо. Підтримав ініціативу й найбільший виробник дріжджів у Європі – львівська «Компанія Ензим», ставши срібним партнером фестивалю.

Як розповідає засновник та арт-директор заходу Оксана Линів, наймолодший син музичного генія провів у Львові 30 років свого життя та приніс сюди нову музичну європейську традицію. Однак – був несправедливо забутий. Відтак, основною ідеєю фестивалю є допомогти львів’янам усвідомити міцність їхніх міжнародних зв’язків та глибоку культурну спадщину, а також підтримати імідж Львова як однієї з культурних столиць Європи.

«Концептуально нам цей фестиваль дуже близький, адже «Компанія Ензим» бере свої витоки в австрійські часи, наприкінці 19 століття, і відродилася уже в новітній історії. Так само і завдяки ідеям та драйву творчої команди організаторів фестивалю віднаходимо для себе Ксавера Моцарта, віднаходимо Львів для Європи, а класична музика знаходить інтерес у молоді. Усі лінії зійшлися в одній точці і запалили нас, тож нам дуже цікаво підтримати фестиваль», – розповідає генеральний директор «Компанії Ензим» Олена Вовк.

            Відзначимо, що «Компанія Ензим» уже не вперше підтримує соціально-культурні заходи у Львові.

«Ми – львівське підприємство, створене більше ста років тому, і нам дуже важливо підтримати репутацію міста як культурної столиці, а також доповнити і підсилити її. Відповідно, ми підтримуємо музичний фестиваль скрипалів Криси, а також інші культурні заходи, які проходять у місті, щоб підтримувати позитивний імідж Львова як серед його мешканців, так і ззовні», – додає Олена Вовк.

            Програма фестивалю – за посиланням.

Share Button