«Компанія Ензим» підписала Український пакт заради молоді 2020

«Компанія Ензим» долучилася до унікальної ініціативи та підписала Український пакт заради молоді 2020. Ця ініціатива дасть можливість студентам та молоді перейняти досвід компанії та отримати своє перше робоче місце.

Організатором підписання пакту виступив Центр «Розвиток КВС» разом із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Партнер – Міністерство молоді та спорту України.

У підписанні пакту взяла участь низка львівських підприємств. Відтак учасники сприятимуть  створенню як мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечать 100 000 місць для стажування та роботи молоді до 2020 року.  

Своєю ж участю в підписанні пакту «Компанія Ензим» прагне надати молоді не лише досвід, але й надихнути використовувати здобуті знання в Україні. 

«Ми хочемо не лише надавати практичний досвід студентам та молоді, але й зацікавити їх реалізовувати його в Україні для створення українських конкурентних продуктів. Це, в свою чергу, сприятиме економічному розвитку нашої країни», – зазначила Розалія Бурко, директор з кадрових питань, член Ради директорів ПрАТ «Компанія Ензим».

Тільки спільними зусиллями освітніх закладів та бізнесу вдасться досягти найкращих результатів та поставленої мети, наголосила Розалія Бурко.

«З боку навчальних закладів – це високий рівень освіти. З боку бізнесу – створення можливостей для здобуття практичного досвіду молоді. А з боку влади – фактична підтримка бізнесу всіх рівнів та розвитку економіки України – країни, в якій наступне покоління  буде жити і працювати». 

Український пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. У Брюсселі 17 листопада 2015 року бізнес-лідери підписали Європейський пакт заради молоді – документ, що має на меті подолати проблему безробіття через поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, національні плани дій у кожній країні ЄС. Ця ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та Короля Бельгії.

Share Button