«Компанія Ензим» отримала відзнаку у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015»

«Компанія Ензим» отримала відзнаку у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015». Підприємство на регіональному рівні стало переможцем у номінації «Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості».

Оцінювали компанії за такими критеріями, як сума сплачених податків, податкова дисципліна, середня заробітна плата на підприємстві, кількість робочих місць, а також обсяг витрачених коштів на реалізацію соціальних програм.

«Наша компанія – одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств міста Львова. У 2015 році «Компанія Ензим» сплатила на 38% більше податків і зборів, ніж у 2014 році. Ця перемога для нас є хорошим прикладом того, що бізнес і влада можуть спільно працювати для розвитку нашого міста, держави. Наше підприємство має високий рівень податкової культури, адже всі податки ми сплачуємо своєчасно та у повному обсязі, – розповідає Галина Коверчук, головний бухгалтер ПрАТ «Компанія Ензим». – І нам дуже приємо, що це вже не перша наша відзнака. Ця нагорода – визнання високого рівня економічної, соціальної і етичної культури ведення бізнесу компанією».

Як зазначають організатори рейтингу, завдяки великим підприємствам, які відповідально ставляться до сплати податків, вдається вирішувати важливі соціальні проблеми.

Детальніше про це на сайті Вголос.

Share Button