«Компанія Ензим» отримала подяку від міста до Дня підприємця

Нещодавно «Компанію Ензим» вшанували подякою з нагоди Дня підприємця. Таким чином громада міста відзначила внесок підприємства у формування нової культури ведення бізнесу.

«Компанія Ензим» – один із найбільших платників податків у казну міста. Також підприємство реалізувало масштабний екопроект зі створення власних очисних споруд та інвестувало в модернізацію міських.

«Філософія нашої компанії – це орієнтація на споживачів та європейські цінності. Ми перебуваємо в постійному пошуку кращих рішень, вдосконалюємось, розвиваємось. І особливо важливо для нас – поряд із модернізацією власного бізнесу розвивати і місто, у якому живемо, зокрема в економічному напрямі. Наша компанія є одним із найсумлінніших платників податків та великим бюджетоутворюючим підприємством для міста. Завжди охоче підтримуємо та ініціюємо соціальні проекти, а також ніколи не стоїмо осторонь проблем Львова. Вдячні за таку гарну відзнаку від громади міста», – зазначив виконавчий директор «Компанії Ензим» Андрій Цегелик.

За його словами, «Компанія Ензим» також бере активну участь у житті Львова і є постійним меценатом соціальних проектів. Зокрема, підприємство традиційно є партнером Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, підтримує проведення міських свят та інвестує в розвиток Львова.

Як зазначили у Львівській міській раді, такі подяки отримала низка місцевих підприємств за важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Share Button