«Компанія Ензим» очищує виробничі стоки біологічними методами

Поділитись інноваційним досвідом. «Компанія Ензим» єдина у Львові уже понад десять років застосовує біологічні методи очищення стічних вод – кисневий і безкисневий.

«В результаті цього процесу ми отримуємо біогаз в кількості, яка на сьогодні нам забезпечує порядку 50% наших потреб в природному газі. Цього року ми запроваджуємо ще одну додаткову стадію анаеробної очистки, що дасть можливість поглибити її якість і отримати більшу кількість біогазу. Ми плануємо закривати до 70% потреб природного газу», – пояснив технічний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Микола Шустер.

Країни-виробники цього обладнання – Німеччина, Швейцарія, Італія, Чехія, Австрія та Польща. Працює воно цілодобово і безперервно.

«За період, якщо взяти сумарно тих 14 років, підприємство капіталізувало на ці очисні споруди біля 12 мільйонів євро», – додав технічний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Микола Шустер.

Роботу комплексу «Ензим» презентував під час Міжнародного Львівського Екофоруму «Вода та Енергія». Участь у ньому компанія взяла як експерт. 

Детальніше про це на сайті Zaxid.Net

Share Button