«Компанія Ензим»: досягнення 2017-го

2017-й був надзвичайно насиченим періодом у діяльності «Компанії Ензим». Це рік цікавих подій, важливих досягнень, динамічного розвитку та яскравих вражень. Кінець грудня – саме час підбивати підсумки.

Обмінюємось досвідом

Цьогоріч фахівці компанії не лише професійно розвивались, а й активно ділились здобутим досвідом з іншими: під час експертних конференцій, профільних форумів та візитів на підприємство.

Розпочали рік, традиційно, з пізнавальних екскурсій виробничими потужностями та очисними спорудами компанії. Упродовж цього періоду підприємство неодноразово відвідували студенти технічних вишів, школярі та вчителі Львова, фахівці інших компаній, установ та міжнародних організацій.

Також у квітні керівництво «Компанії Ензим» вкотре стало спікерами «Весняного ділового форуму» у Львові, де поділилося досвідом побудови успішного сімейного бізнесу і презентувало історичний шлях та досягнення підприємства.

А вже власну технологію та механізм роботи унікальних очисних споруд фахівці компанії представили під час Міжнародної науково-практичної конференції у НУ «Львівська політехніка».

У 2017 році компанія також втретє взяла участь у Міжнародному екологічному форумі «Вода та енергія». Експертів підприємства запросили долучитись до заходу, аби наочно продемонструвати українським та закордонним колегам власний екопроект – масштабний сучасний комплекс очисних споруд, що не має аналогів у Західній Україні.

Із презентаціями корисного досвіду представники компанії вирушили й до столиці, де презентували свій екологічний проект на найбільшій в Україні конференції з альтернативних джерел енергії.

Компанія не зупиняється на досягнутому. Тож уже наступного року має намір інвестувати кошти в оновлення власних очисних споруд, аби ще більше поглибити очищення стоків та повністю забезпечити потребу в природному газі власним біогазом.

Розвиваємо Львів разом

Ми переконані: комерційне підприємство може бути успішним лише тоді, коли інвестує в розвиток міста, у якому працює. Тож поряд із професійною діяльністю, завжди охоче долучаємось до суспільного життя Львова, регулярно беремо участь у різноманітних соціально-культурних проектах та впроваджуємо власні соціальні ініціативи.

Завдяки такій філософії компанії, цьогоріч ми здобули титул найбільш соціально-відповідального підприємства Львова. Таку відзнаку за значний внесок у розвиток міста, регулярну підтримку соціальних ініціатив та меценатство підприємство отримало від Львівської торгово-промислової палати та представників місцевої влади в рамках Міжнародного економічного форуму.

Львову личить класика, – подумали ми, і стали срібним партнером Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. Упродовж 8 днів у місті відбулося 20 концертних програм за участі музикантів світової величини та задіяно 12 різних локацій. Також «Компанія Ензим» створила відеощоденник, аби зафіксувати головні моменти з кожного фестивального дня. Таким чином ми прагнули зацікавити та залучити широку аудиторію, зокрема молодь, до класичної музики, а також історії Франца-Ксавера Моцарта.

«Компанія Ензим» є постійним меценатом Музею архітектури та побуту імені Климентія Шептицького та міських свят, які там відбуваються. Зокрема, уже багато років поспіль підприємство є генеральним партнером таких заходів як «Великдень у гаю» та «Свято хліба». Цьогоріч ці міські свята відвідало понад 25 тисяч львів’ян та гостей міста. Завдяки цьому під час великодніх свят вдалося зібрати близько 360 тисяч гривень на діяльність музею.

Також наше підприємство дбає про те, аби молодь і діти мали змогу з користю проводити вільний час. Так, цьогоріч «Компанія Ензим» стала меценатом спорудження спортивного майданчика для Храму Покрови Пресвятої Богородиці. Завдяки цьому близько 500 учнів Катехитичної школи, 67 мешканців родинного дому Покрови й інші мешканці міста отримали нове чудове місце для дозвілля.

Окрім того, компанія цього року долучилась до реалізації освітнього проекту «Навігатор по етикетках». Ініціатива передбачала проведення курсу інтерактивних уроків, під час яких учнів 6-х класів навчали розумітися на етикетках. Як найбільший виробник дріжджів в Україні, «Компанія Ензим» стала партнером проекту, аби на прикладі власної продукції допомогти львівським школярам усвідомлено обирати лише якісне.

Презентуємо Львів у світі

Продукція «Компанії Ензим» знана не лише у Львові та Україні, а й цілком має право зватись «візитівкою» нашого міста у світі. 2017-й рік був особливо багатим для підприємства на події у сфері міжнародного співробітництва.

«Компанія Ензим» вже експортує свою продукцію у 14 країн Європи. Однак це – не межа. Тож цьогоріч ми вирішили вийти на ринок інших континентів. Відтак, зараз тривають перемовини щодо постачання нової продукції компанії – активних пробіотичних (кормових) дріжджів – в Індію та Китай. Станом на кінець року, надіслано перші тестові партії продукції у ці країни, триває процес тестування і сертифікації.

Досягнення осені 2017-го на цьому не завершились: «Компанія Ензим» взяла участь у спеціалізованій виставці хлібопечення та кондитерської справи Dni Otwarte, яка проходила в польському місті Писковіце. Тут підприємство презентувало власну продукцію, а також пригощало відвідувачів події виробами, випеченими на львівських дріжджах. Подія зібрала найкращих пекарів та представників хлібопекарської галузі, які високо оцінили продукцію найбільшого виробника дріжджів зі Львова.

Ми також продовжували організовувати ознайомчі поїздки в Нідерланди для пекарів з усієї України. Цьогоріч – це вже увосьме в представників хлібопекарської сфери була можливість пізнати особливості виготовлення голландської випічки. Мета таких екскурсій – ознайомити місцевих пекарів із закордонними технологіями та організацією роботи, підходами до випікання і цікавим асортиментом, сприяти обміну досвідом задля розвитку сфери на території України.

Такий динамічний розвиток компанії у сфері міжнародних відносин не залишився непоміченим і з боку українських урядовців. Тож цьогоріч наші виробничі потужності оглянула делегація на чолі з Торговим представником України Наталією Микольською. Таким чином посадовці хотіли на власні очі переконатись у безпечності та якості продукції, яку так успішно експортують за кордон.

Цінуємо свою команду

Цьогоріч «Компанія Ензим» відзначила 23-й день народження: з урочистостями, конкурсами, святкуванням та нагородженням найбільш сумлінних працівників почесними відзнаками. Та найбільшим досягненням цих 23 років діяльності для підприємства є не економічні успіхи, лідерство на ринку чи різноманітні досягнення, а колектив – працівники, які щоденно працюють задля розвитку компанії.

Також у 2017 році діти працівників підприємства побували на робочому місці своїх батьків. Маленьким відвідувачам провели екскурсію лабораторією та виробничими дільницями, показали дріжджі під мікроскопом та основні цикли виробництва. Але найбільше малечу вразили величезні роботи-автомати, які пакують продукцію в коробки, а також процес маркування упаковок. Кажуть – уже знають, ким стануть, коли виростуть.

Компанія не лише цінує власних працівників, а й активно працює над залученням на підприємство молоді – цілеспрямованих студентів або ж нещодавніх випускників, які знають, чого хочуть у житті, і наполегливо над цим працюють. Адже компанія є не тільки впевненим лідером на ринку, а й надійним працедавцем.

Так, цього року навесні фахівці «Компанії Ензим» презентували вакансії на міському ярмарку кар’єри та поспілкувалися з охочими долучитися до великої дружньої команди. Також студенти можуть пройти на підприємстві практику, написати курсову чи дипломну роботи, а найкращим випускникам після завершення навчання запропонують роботу.

2017 рік був яскравим та насиченим. А 2018 буде ще кращим! Адже «Компанія Ензим» – це невичерпне джерело енергії, цікавих ідей та планів, вона постійно розвивається, поглиблює досвід і рухається лише вперед!

Share Button