«Компанія Ензим» показала ТОВ «Хлібні інвестиції» всі етапи виробництва дріжджів

Представники холдингу «Хлібні інвестиції», до якого входить п’ять хлібзаводів, відвідали виробничі потужності «Компанії Ензим». Топ-менеджерам і технологам компанії показали всі ланки виробництва дріжджів — лабораторії, виробничі цехи та консалтинговий центр.

Компанія «Хлібні інвестиції» — один з провідних виробників хліба та хлібобулочних виробів в Україні, яка займає 10% ринку.

«Компанія Ензим» є нашим стратегічним партнером, ми дуже давно працюємо і нам завжди цікаво подивитися на підприємство, обмінятися досвідом, — розповідає Андрій Тищенко, генеральний директор ТОВ «Холдингова компанія «Хлібні інвестиції». — Ми побачили сучасне європейське підриємство та якісну продукцію».

Під час екскурсії на виробництво представників ТОВ «Хлібні інвестиції» ознайомили з усіма етапами виготовлення хлібопекарських дріжджів, починаючи з лабораторій та перевірки якості сировини до готової продукції.

«Мета візиту наших партнерів — це зустріч двох компаній задля спільного розвитку. Адже розвиток наших клієнтів — це і наш розвиток», — зазначає Володимир Климович, національний менеджер «Компанії Ензим».

Екскурсія на виробництво продовжилася в Інноваційному центрі хлібопечення «Хлібний дім» – консалтинговому центрі «Компанії Ензим».

«Завдання нашої компанії — це стратегічне партнерство. Ми не розціюємо наших споживачів просто як звичайних покупців дріжджів. Ми створюємо партнерські стосунки, коли ми можемо допомогти нашим партнерам у розвитку, допомогти розширити асортимент продукції чи впровадити нові технології», — коментує Лариса Шишак, керівник Інноваційного центру хлібопечення «Хлібний дім».

На базі Центру представники хлібопекарських підприємств мають можливість отримати фахові консультації та випробувати нову продукцію.

«Ми разом з технологами підприємств розробляємо рецептури, разом випробовуємо їх у нашому Центрі, а також разом з ними, на їхньому виробництві, відпрацьовуємо відповідні технологічні режими виготовлення продукції для задоволення споживачів», — додає Лариса Шишак.

Холдингова компанія «Хлібні інвестиції» більше десяти років співпрацює з «Компанією Ензим».

«Особливий підхід до контролю сировини та процесу виробництва на кожному етапі — це гарантія відмінної продукції. У нас повністю автоматизовані й комп’ютеризовані всі процеси, що дозволяє виготовляти дріжджі стабільної якості. Це відзначають і наші споживачі», — підкреслює Лариса Шишак.

Share Button