«Компанія Ензим» навчає дітей розумітися на етикетках

В межах проекту «Навігатор по етикетках» представники «Компанії Ензим» (ТМ «Львівські дріжджі») провели презентацію для вчителів про діяльність компанії та її продукти. У свою чергу, освітяни навчатимуть львівських шестикласників правильно читати етикетки, щоб обирати якісні харчові продукти. Ініціаторами соціально-освітнього проекту «Навігатор по етикетках» стали навчально-методичний центр освіти, міська рада та компанія «Євротек», яких підтримали львівські виробники, в тому числі й «Компанія Ензим».

Під час презентації фахівці «Компанії Ензим» розповіли про технологію виготовлення дріжджів та продемонстрували етикетки продукції ТМ «Львівські дріжджі». Курс «Навігатор по етикетках» вивчатимуть шестикласники на уроках «Основи здоров’я» у більш ніж 100 школах Львова.

«Хлібопекарські дріжджі, які виготовляє наша компанія – не містять домішок та консервантів, продукція повністю натуральна. На прикладі наших етикеток ми розповідаємо, як про цю інформацію можна дізнатися, щоб вміти обирати корисне та безпечне, – зазначає Заріна Акопянц, менеджер з комунікацій «Компанії Ензим». – Культуру споживання якісної продукції найкраще виховувати змалку».

«Навігатор по етикетках» – унікальний для України проект, який передбачає інтерактивне, творче навчання. Для викладачів та учнів розроблені спеціальні підручники і зошити, де школярі зможуть створювати власні етикетки і складати раціон харчування.

На уроках учні будуть вивчати різні категорії продуктів: молочні, морозиво, олію, печиво, напої, овочі та фрукти, хлібобулочні вироби і дріжджі.

«Ми можемо гарантувати якість продукції «Компанії Ензим». Наше виробництво сертифіковане міжнародними стандартами ISO 22000, FSSC 22000, також ТМ «Львівські дріжджі» вже кілька років поспіль отримує відзнаку якості «Добрий знак», – коментує Заріна Акопянц.

Вперше проект «Наівгатор по етикетках» стартував у 2015 році, його підтримали найбільші компанії і торгові марки Львівщини: «Компанія Ензим», «Арсен», «Концерн Хлібпром», «Лімо», «Майола», «Моршинська» та «Шувар».Share Button