Tel: +38 (032) 298 98 32
Email: enzym.press@gmail.com
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЕКОЛОГІЯМультимедійний прес-реліз

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

По-справжньому успішне підприємство те, яке впевнене у своєму майбутньому. А майбутнє можливе лише за умови постійного розвитку міста і його мешканців. Саме тому «Компанія Ензим» активно долучається до культурного та соціального життя Львова.

Читайте далі

ЕКОЛОГІЯ

Ще 2002 року «Компанія Ензим» вирішила інвестували в екологічні проекти. Першими кроками розвитку підприємства в екологічному напрямі стали локальні очисні споруди. У 2002 році компанія розпочала проект, а в 2004-му збудувала першу частину очисних споруд, які підприємство експлуатує й донині. Так було закладено фундамент масштабного екологічного проекту «Компанії Ензим».

Читайте далі

Мультимедійний прес-реліз

Завжди на крок попереду

Читайте далі

Наша історія

Наше підприємство має древню історію, що сягає 1870-х років. Саме тоді на місці сучасного дріжджового заводу була заснована броварня Ґрунда. У 1922 році Львівське Акційне Товариство Броварів та віденська фірма «Маутнер і Маркхоф» заснували акціонерну спілку «Лисиницька Фабрика Пресованих дріжджів і спирту С.А.», яка вже 1930-го забезпечувала 1/6 всього попиту на дріжджі в Польщі.

У 1945 році засновано Львівський дріжджовий завод, який спеціалізувався на виробництві тільки хлібопекарських дріжджів. А майже через 50 років – у 1994-му на його базі створено закрите акціонерне товариство «Ензим». Незадовго тут, у 1996 році, запрацювало єдине в Україні виробництво сухих дріжджів.

У 1997-му на підприємстві розпочали комплексну реконструкцію з впровадженням сучасних технологій виробництва дріжджів, повною автоматизацією та комп’ютеризацією виробництва. А через рік підприємство почало випускати високоактивні дріжджі «Екстра».

На території підприємства у 2001 році створено Інноваційний центр хлібопечення «Хлібний дім». У 2002-му всю продукцію компанії випускають під зареєстрованою торговою маркою «Львівські дріжджі» та постачають на більшість хлібопекарських підприємств України. Також дріжджі експортують у країни Прибалтики і Росію, а об’єми виробництва продукції під ТМ «Львівські дріжджі» зростають вчетверо. Тоді ж підприємство успішно пройшло сертифікацію системи управління якістю згідно з вимогами стандарту ISO 9001:2001. А через два роки, у 2004-му, розпочався випуск покращених дріжджів «Ефект +15%». Вже наступного року дріжджову продукцію постачають у Молдову, Румунію, Угорщину, Нідерланди, Польщу та Чехію. Разом з тим, на території підприємства розпочато будівництво масштабного комплексу очисних споруд.

У 2006-2007 роках компанія закріпила статус лідера на ринку дріжджів України. А на виробництві впроваджено та сертифіковано систему управління безпечністю харчових продуктів згідно з міжнародним стандартом ІSO 22000. Тоді ж розпочато виробництво додатків для хлібопекарського та кондитерського виробництва під ТМ «ВІТАПАН» та розширено географію експорту – дріжджі постачають ще й у Болгарію та Бельгію.

У 2010-му «Компанія Ензим» – лідер ринку дріжджів на теренах колишнього СРСР та успішно експортує продукцію в Нідерланди, Бельгію, Німеччину, Чехію, Словаччину, Польщу, Болгарію, Молдову і Росію.

У 2011 році змінено тип та найменування компанії на приватне акціонерне товариство «Компанія Ензим».

Share Button