Спеціалісти «Компанії Ензим» відвідали міжнародну виставку в Мюнхені

IBA – це міжнародна спеціалізована хлібопекарська та кондитерська виставка. 12-17 вересня у Мюнхені вона відбулася вже в 23-тє. На цьому заході презентують не лише хлібопекарську продукцію, але й інгредієнти, технологічне обладнання, лабораторне устаткування, програмне забезпечення. Цьогоріч IBA зібрала близько 1 200 представників хлібопекарської галузі з усього світу та понад 79 500 відвідувачів із 150 країн. Серед яких були і спеціалісти «Компанії Ензим».

«У цьому році на виставці дуже широко була представлена тема снеків: що можна зробити для швидкого та смачного харчування, використовуючи різноманітні хлібобулочні вироби, починаючи від звичайних хот-догів і закінчуючи чіабатою, – розповідає керівник Інноваційного центру хлібопечення «Хлібний дім» підприємства «Компанія Ензим» Лариса Шишак. – На мій погляд, ця виставка стає більш технічною, з кожним роком все частіше представляють обладнання. Презентували, зокрема, дуже цікаві автоматизовані лінії, які повністю виключають людський фактор при приготуванні як кондитерських, так і хлібобулочних виробів».

Для порівняння, цього року понад 200 компаній презентували інгредієнти для хлібопекарської галузі, а от більше 600 фірм представляли обладнання,  програмне забезпечення, технологічну підтримку, лабораторне устаткування.

«Виставлялися добре знайомі нам фірми. Ми оглядали нове лабораторне устаткування. Вели чимало переговорів, зокрема зі світовими лідерами у цій галузі – фірмами Chopin, Brabender, Perten. Бо маємо потребу в переоснащенні наших лабораторій – і «Хлібного дому», і самого дріжджового підприємства», – веде далі Лариса Шишак.

IBA – безперечно, хороша платформа для переговорів та партнерських зв’язків з компаніями з різних куточків світу. Так, наприклад, спеціалісти «Компанії Ензим» зустрілися практично з усіма європейськими партнерами та дистриб’юторами.

 «Для нас важливо було звірити правильність керунку нашої співпраці. Ми для себе визначили вектор, куди ми будемо прямувати в плані покращення якості чи розширення асортименту. І ці речі ми обговорили з нашими європейськими дистриб’юторами. Вже з IBA приїхали з чітким переконанням, що той напрямок, який ми вибрали, правильний та затребуваний європейськими пекарями», – додає Лариса Шишак.  

На IBA спеціалісти «Компанії Ензим» також вкотре переконались, що інтерес до львівської продукції в Європі є, і компанію знають як виробника дріжджів хорошої та стабільної якості. Адже під час виставки відбулися переговори і з новими дистриб’юторами, під час яких відвантажили перші партії дріжджової продукції.

Наступну виставку IBA «Компанія Ензим» хоче не лише відвідати, але й планує презентувати там свій стенд.

Довідка:

IBA – міжнародна виставка, яка відбувається кожні три роки у Мюнхені. Вже понад 60 років це місце зустрічі експертів хлібопекарської та кондитерської галузей. Виставка охоплює всі продукти і технології, необхідні для пекарень, кондитерських підприємств та для роздрібної торгівлі цими продуктами.

Share Button