Tel: +38 (032) 298 98 32
Email: enzym.press@gmail.com
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬЕКОЛОГІЯМультимедійний прес-реліз

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

По-справжньому успішне підприємство те, яке впевнене у своєму майбутньому. А майбутнє можливе лише за умови постійного розвитку міста і його мешканців. Саме тому «Компанія Ензим» активно долучається до культурного та соціального життя Львова.

Читайте далі

ЕКОЛОГІЯ

Ще 2002 року «Компанія Ензим» вирішила інвестували в екологічні проекти. Першими кроками розвитку підприємства в екологічному напрямі стали локальні очисні споруди. У 2002 році компанія розпочала проект, а в 2004-му збудувала першу частину очисних споруд, які підприємство експлуатує й донині. Так було закладено фундамент масштабного екологічного проекту «Компанії Ензим».

Читайте далі

Мультимедійний прес-реліз

Завжди на крок попереду

Читайте далі

Екологія

екологічний проектrgb

Ще 2002 року «Компанія Ензим» вирішила інвестували в екологічні проекти. Першими кроками розвитку підприємства в екологічному напрямі стали локальні очисні споруди. У 2002 році компанія розпочала проект, а в 2004-му збудувала першу частину очисних споруд, які підприємство експлуатує й донині. Так було закладено фундамент масштабного екологічного проекту «Компанії Ензим».

Сьогодні на території підприємства споруджено унікальний в Західній Україні інноваційний комплекс очисних споруд, який застосовує біологічні методи очистки стічних вод відповідно до світових технологій.

Обладнання для цього комплексу виготовлене у шести країнах світу: Німеччині, Швейцарії, Італії, Чехії, Австрії та Польщі.

У комплексі очисних споруд компанії застосовано новітні розробки. Він складається з анаеробної та аеробної стадії очищення стічних вод й експлуатується цілодобово – 360 днів на рік. Поглиблене очищення стічних вод зменшує навантаження на міські очисні системи. Тут реалізовано мікробіологічний метод очищення стоків, який складається з двох етапів. 1-й етап – анаеробна стадія очищення води в резервуарах за допомогою мікроорганізмів, які споживають органічні забруднення стоків і виділяють газ у середовище, у якому вони знаходяться. 2-й етап – аеробна стадія очищення та доочищення після анаеробної стадії, де застосовується кисневий мікробіологічний метод очищення. Доочищені таким чином стічні води надходять до міських очисних споруд окремим герметичним колектором околицею міста.

Вартість такого комплексу, спорудженого в 2004 році, – біля 3 млн €. Додатково у 2015-2016 роках інвестовано ще понад 1 млн €.

Це дає нам можливість не лише покращити очистку стічних вод, але й отримати для компанії додаткове джерело енергії — біогаз. Таким чином підприємство отримуватиме 7000 м3 біогазу за добу, що складає 70% від потреб природного газу.

У 2018 році «Компанія Ензим» має намір інвестувати в модернізацію власних очисних споруд ще 1,3 млн євро. На підприємстві вже розпочали тестування нового пілотного мембранного обладнання, а в разі успішності – закуплять робочу версію.

Також «Компанія Ензим» впроваджує на підприємстві енергоощадні технології.

Ми комплексно підходимо до збереження екології, і цей процес триває постійно – компанія використовує роздільний збір відходів (побутові відходи, макулатура, відпрацьовані акумулятори, лампи, шини) та екологічні – LED-лампи. Також на нашому підприємстві встановлено сучасний економайзер, який дає можливість заощаджувати більшу кількість тепла.

Ми охоче ділимося досвідом та відкрито демонструємо свою роботу.

Комплекс очисних споруд підприємства відвідали:

  • депутати-учасники форуму «Енергоефективність на муніципальному рівні»
  • представники бізнесу з Кривого рогу, Вінниці, Тернополя, Києва
  • представники французької компанії Egis
  • представники Дрезденського технічного університету та компанії DREBERIS
  • губернатори України, представники ЛКП «Львівводоканал»
  • доповіді представників підприємства: REF, Екофорум: Вода і Енергія, Агропорт, відкриті столи у Львові

Дбайте про майбутнє та будьте ЕКО разом з нами!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *