До «Компанії Ензим» завітала всеукраїнська делегація банку Credit Agricolе

Нещодавно «Компанію Ензим» відвідала делегація співробітників банку Credit Agricole, які безпосередньо задіяні у процесі кредитування малого та середнього бізнесу, корпоративного бізнесу та іноземних корпорацій.

Упродовж двогодинної зустрічі працівникам «Компанії Ензим» вдалося зробити чимало – вони ознайомили гостей з історією та досягненнями компанії, а також провели екскурсію, показали, як працює підприємство і які технологічні процеси тут відбуваються.

«Якщо говорити про виробничі потужності, щороку ми випускаємо 48 тисяч тонн продукції. На сьогодні наше підприємство працює 365 днів на рік та забезпечує як українських, так і європейських споживачів. Фактично постачаємо продукцію до 14-ти країн Європейського Союзу. В Україні – ми лідери галузі, адже забезпечуємо 70% ринку», – розповідає про здобутки підприємства Андрій Цегелик, виконавчий директор ПрАТ «Компанія Ензим».

Представники Credit Agricolе кажуть, що вони щороку відвідують успішні підприємства України. І цьогорічний візит  до «Компанії Ензим» – невипадковий.

«Компанія Ензим» є виробничим підприємством високого рівня, що має досконалі технологічні особливості виготовлення продукції. Також варто відмітити високий рівень менеджменту та соціальної відповідальності компанії», – пояснює Олексій Ступак, директор департаменту розвитку корпоративного бізнесу банку Credit Agricolе.

Чи не найбільше учасників екскурсії зацікавив інноваційний комплекс очисних споруд, який не має аналогів у Західній Україні.

«Компанія не зосереджується виключно на виробничому процесі, а йде шляхом підвищення ефективності у всіх напрямах, включаючи одну з найактуальніших на сьогодні тем – енергозбереження та зменшення обсягів споживання природного газу. Ми побачили європейське підприємство з професійним менеджментом і високим рівнем соціальної відповідальності», – розповідає Олексій Ступак.

«Приємно бачити, що не зважаючи на складний економічний в країні час, є компанії та люди, які намагаються робити свій важливий внесок у розвиток економіки регіону та держави в цілому. Я переконаний, що наші співробітники отримали корисний досвід та наочний приклад роботи сучасної прогресивної компанії», – зазначив Олексій Ступак.

Share Button