Днями на львівському підприємстві побували провідні французькі експерти

Днями на підприємстві «Компанія Ензим» побували експерти провідної французької компанії Egis. Делегація відвідала унікальний для України комплекс очисних споруд для поглибленого очищення стічних вод. Під час візиту іноземним експертам показали сам комплекс, нову технологічну лінію поглибленого очищення стоків, а також розповіли про залучення європейського досвіду і технологій в очищенні стоків.

Egis має багаторічний досвід роботи у напрямку оцінки українських підприємств у сфері водопостачання, водовідведення та підвищення енергоефективності і не вперше відвідує «Компанію Ензим».

«Мета нашого візиту – ознайомитися з адаптацією іноземних технологій, які використовують підприємства, до українських реалій. І ми дізналися дуже багато корисної інформації, яку використовуватимемо у своїй роботі, – розповіла Наталія Обозненко, експерт компаніїEgis. – Мені ще не доводилося бачити подібних проектів в Україні. Це абсолютно європейський стиль і технологічні підходи до своєї роботи, соціальної відповідальності, абсолютно все відповідає європейським стандартам».

Детальніше про це на сайті Дивись.Info

Share Button