«Для наших європейських колег , Україна є надійним, ефективним та зрозумілим партнером», – Олена Вовк на XVI Міжнародному економічному форумі

3-4 листопада у Львові відбувся XVI Міжнародний економічний форум. Знаково, що цьогорічний захід проходив під назвою «Львівщина – Фабрика Європи». Адже до інвестиційної привабливості регіону доклались чимало підприємств, зокрема «Компанія Ензим», яка експортує львівську продукцію у 14 країн Європи.

logo-forumu

Форум відвідали близько 1000 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів. Традиційно участь у заході взяло і керівництво «Компанії Ензим».

«Цей форум відбувається щорічно, ми стараємось завжди бути його учасниками. Спостерігаючи над прогресом: яким цей форум був декілька років тому, і яким є зараз, скажу, що регіон здійснив величезний поступ вперед. Теперішній форум та його масштаб відображає розвиток регіону, а також інтерес інвесторів до нього, – каже генеральний директор «Компанії Ензим» Олена Вовк. – Звісно, ми як одне із ключових підприємств Львівщини, не можемо бути не присутні на такому важливому заході. Нам цікаво знати про нові тенденції, нові проекти, нових інвесторів. Нам важливо зрозуміти ставлення влади до інвестицій, яким чином буде відбуватись децентралізація, як буде змінюватись податкова система та інші речі, про які говорили на форумі».

Цьогорічний форум відбувся під патронатом Президента України. Петро Порошенко зазначив, що українська економіка нарешті почала зростати після жахливої стагнації у 2014 році. Зростання економічного потенціалу Петро Порошенко пов’язує із проведеними реформами. «Інвестиційні форуми такого масштабу свідчать про правильність шляху, який ми обрали. Як приємно, що фактично кожні два тижні в Україні відбуваються інвестиційні форуми такого масштабу! Рівні інвестицій після цього досягали десятків, або й сотень мільйонів доларів. Кількість проектів зі створення робочих місць вимірюється десятками тисяч», – сказав Президент України Петро Порошенко.

poroshenko

Також глава держави зазначив, що Львівщина наразі є ключовим регіоном України в плані виробничих потужностей та потенціалу.

«Якщо говорити про «Компанію Ензим», то ми є тим підприємством, яке на ринку понад 20 років і наші виробничі потужності є високотехнологічними. Ми виробляємо та продаємо продукцію з доданою вартістю, продукт є повністю конкурентоздатний у Європі. Тому залучаючи нових інвесторів на Львівщину та в Україну загалом, потрібно не забувати тих, хто працює над репутацією України вже довший час та планує розширювати свої потужності», – зазначає керівник «Компанії Ензим» Олена Вовк.

Нагадаємо, «Компанія Ензим» – бюджетоутворююче підприємство Львівщини, один із найбільших та найсумлінніших платників податків. До слова, цю тему під час форум порушив мер Львова.

«Україна має 25 років. Це дорослий вік, який спонукає нас позбуватись великої кількості ілюзій. Треба розуміти, що ніхто сильно в цьому світі не буде нам помагати робити ту роботу, яку ми маємо робити. Світ – це дуже жорстка конкуренція. Сьогодні більшість, хто виступає, це ті, хто організовують роботу, керують процесами. Дякуючи вам, людям, які сплачують податки. Бо тільки наповнення казни дає можливість функціонувати всім органам державної влади і місцевого самоврядування», – сказав на форумі міський голова Львова Андрій Садовий.

Ключовими темами XVI Міжнародного економічного форуму були: залучення інвестицій, ефективні виробничі потужності та конкурентоздатний продукт, який може гідно представити Україну на світовій економічній арені.

«Компанія Ензим» експортує свою продукцію, яку виготовляє у Львові, в 14 країн Європи. Ми знані в Європі більше 10 років. Нас знають як українську та львівську компанію, знають як проект «Львівські дріжджі». Усі партнери, з якими ми працюємо – це довготривалі партнери. В Європі знають, що ми не є компанією одного дня, знають, що ми на цьому ринку довго, що ми постачаємо продукцію вчасно, – резюмує генеральний директор «Компанії Ензим» Олена Вовк. – Для наших європейських колег, з якими ми тісно співпрацюємо, Україна є надійним, ефективним та зрозумілим партнером».

Share Button