Дітям військових влаштували пізнавальну екскурсію на львівське підприємство

На екскурсію виробництвом «Компанії Ензим» завітали діти військових Львівщини. Дітлахам розповіли про дріжджовий завод, чим саме займається підприємство, що виготовляє та провели екскурсію всіма ланками виробництва.

Захід відбувся у рамках проекту «Мій тато захищає Україну». Діткам розказали, що таке дріжджі, як вони ростуть та живуть. А також показали, що з дріжджів можна робити – посмакували свіженькими булочками.

«У міру сил стараємось поєднувати свою роботу і ось такі соціальні справи. Стараємось урізноманітнювати дозвілля діток наших військових. На підприємстві спершу зробили для них невеличку вступну частину про сам технологічний процес, схематично про роботу підприємства розповів наш технолог. Потім була практична частина, показали їм основне – виробництво пресованих та сухих дріжджів», – розповідає Наталія Яцків, HR-менеджер «Компанії Ензим».

На екскурсії побувало 24-еро дітей учасників АТО та учасників «Самооборони Львівщини». Такі екскурсії відбуваються в рамках обласного благодійного проекту «Мій тато захищає Україну!».

Детальніше про це на сайті Дивись.Info.

Share Button