Будь-яка комерційна діяльність має створювати позитивний вплив на суспільство

Перед бізнесом виникає завдання піклуватися не лише про прибутки, але й про те, що нас оточує. Бізнес успішний тоді, коли він соціально відповідальний.

Важливими елементами соціальної відповідальності є і продукція, яку випускає підприємство, і його трудовий колектив, і громада, в якій функціонує компанія. Стабільності й стійкості організація може домогтися лише на фундаменті позитивної репутації, високих стандартів у виготовленні продукції, відповідального ставлення до своїх працівників і до суспільства в цілому.

Компанія завжди розуміла, що підприємство повинне позитивно впливати на навколишнє середовище, дбайливо ставитися до природних ресурсів. Цих принципів ми дотримуємося у своїй діяльності і сьогодні.

У своїй роботі ми використовуємо енергоощадні технології, ми перша компанія на Львівщині, яка інвестувала величезні кошти в облаштування очисних споруд. Компанія залучила іноземних спеціалістів, перейняла передові світові технології, які дозволяють не лише економити ресурси, але й зменшувати вплив на навколишнє середовище.

Найважливіший проект на сьогодні – облаштування на нашому підприємстві технологічної лінії поглибленого очищення стічних вод. Цю роботу ми почали минулого року у співпраці з Львівською міською радою та «Львівводоканалом». У результаті це поглибить очищення стоків підприємства. Цього року ми інвестуємо 6 млн грн для реконструкції очисних споруд міста, допомагаємо «Львівводоканалу».

«Компанія Ензим» вважає, що гармонійний взаємозв’язок бізнесу, суспільства і навколишнього середовища є основою її щоденної роботи.

Андрій Цегелик, виконавчий директор

ПрАТ «Компанія Ензим»

Share Button